Sedos bibliotekoje – edukaciniai užsiėmimai

Nuotr. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos savanorio Gvido Mikalausko

Sausio pabaigoje Sedos bibliotekoje vyko net du edukaciniai užsiėmimai, vienas iš jų skirtas vaikams, kitas – suaugusiesiems. Renginius vedė Aurelija Urnikienė, pedagogė, aktyvių mamų jungėja, sveikos gyvensenos puoselėtoja ir puiki psichologė.
Ji džiaugėsi į pirmąjį užsiėmimą susirinkusiais vaikučiais, pristatė edukacinę veiklą „Emocijos“. Renginio pradžioje vyko susipažinimo veikla. Visi susėdo ant kilimo į ratą, kad būtų drąsiau, padarė keletą apšilimo pratimų, tada davė vienas kitam ranką ir prisistatė.
Po susipažinimo ritualo vedėja pradėjo pasakoti apie emocijas, kokios jos yra. Ji davė vaikams užduotį padaryti savo emocijos veiduką, prieš tai vaizdžiai parodžius, kokios būna emocijos. Mažiausioji renginio dalyvė Barbora parodė supykimo emociją, tuo visus iškart pralinksmindama. Tada vaikučiai ėjo daryti užduoties. Klijavo, karpė, piešė įvairiausius veidukus.
Edukacinio užsiėmimo pabaigoje vaikai žiūrėjo filmuką apie linksmuosius veidukus, kuriuos daugelis naudoja savo telefonuose, kompiuteriuose ar planšetėse, norėdami vaizdžiau nurodyti savo būseną, situaciją, veiklą ir t. t.
Kitas edukacinis užsiėmimas „Susikurkime savo svajonių, tikslų koliažą“ vyko su aktyviomis mamomis iš Mažeikių, Žemaičių Kalvarijos ir Sedos. Pirmiausia buvo išdalyti žurnalai, duota užduotis – susirasti kuo daugiau įdomesnių veiklų, žmonių, naudingų patarimų, gyvūnų fotografijų, sentencijų, citatų, šūkių ir t. t. Renginio vedėja Aurelija davė užduotį viską išsikarpyti, keistis žurnalais. Tada vyko koliažų gaminimas, klijavimas. Renginio pabaigoje pasidžiaugta susikurtomis svajonėmis.

Loreta MICKIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filialo vyresnioji bibliotekininkė

Nuotr. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos savanorio Gvido Mikalausko

Nuotr. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos savanorio Gvido Mikalausko

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*