***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Gabijos gimnazijoje – debatų sezono atidarymas

Asmeninio albumo nuotrauka

Mažeikių Gabijos gimnazijoje vyko Žemaitijos regiono debatų sezono atidarymas.
Mažeikių debatų klubo vadovės Stanislavos Sovienės organizuojamame renginyje dalyvavo svečiai iš Telšių Džiugo ir Žemaitės gimnazijų, Šiaulių Didždvario, Plungės Saulės gimnazijų bei mūsų debatininkai.

Renginys prasidėjo viešais debatais aktualia šiuo metu tema – „Lietuva turėtų priimti daugiau pabėgėlių“. Salėje susirinkę gimnazistai turėjo galimybę susipažinti su debatų klubo veikla ir suvokti esminius debatų principus, jų struktūrą. Debatuotojai pademonstravo išskirtinius kalbėjimo įgūdžius bei komandinio darbo ypatumus.
Antroji renginio dalis – pradedančiųjų debatai, kurie vyko atskiruose mokyklos kabinetuose tarp kaimyninių rajonų mokyklų komandų. Debatininkai analizavo savo ir oponentų klaidas, vertino teisėjų pasakytas pastabas, gavo patarimų ateičiai.
Renginys baigėsi refleksija: debatuotojai ir jų vadovai turėjo galimybę pabendrauti prie arbatos puodelio ne kaip oponentai, o kaip draugai. Šiltas, betarpiškas pokalbis dar labiau sustiprino  užsimezgusią draugystę tarp Žemaitijos regiono gimnazijų.
Debatų klubo vadovė S. Sovienė maloniai kviečia prisijungti visus gimnazistus, kurie norėtų lavinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius. Registracija 1 aukšto 6 (istorijos) kabinete.

Deimantė Garalytė
Gabijos gimnazijos, III f klasės mokinė

Asmeninio albumo nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*