***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Europos diena Klaipėdoje

Europos dieną Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokiniai minėjo Klaipėdoje. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Europos dieną Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokiniai minėjo Klaipėdoje – ESF (Europos Socialinio Fondo) akademijos baigiamajame renginyje. Mūsų gimnazistai buvo apdovanoti antro ESF akademijos kurso baigimo diplomu.

ESF akademijos pagrindinis tikslas – supažindinti projekte dalyvaujančių mokyklų bendruomenę su Europos Socialinio Fondo parama, jos uždaviniais, sėkmingai įgyvendintais projektais, suteikti žinių apie Europos Sąjungą.
Gimnazistai Klaipėdoje turėjo galimybę dalyvauti subatvakaryje ant ratų! 2012-ieji yra paskelbti vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metais.
Šeštadienio vidurdienį pagrindinėje Klaipėdos miesto aikštėje pradėjo skambėti liaudiška muzika. Čia grojo ansamblių „Senoliai“ ir „Joginta“ muzikantai, taip pat vyko įvairūs informaciniai žaidimai, kurie suteikė galimybę pagilinti žinias apie Europos Sąjungą.
Toks Europos dienos minėjimas padeda lengviau susipažinti su Europos Sąjungos fondų veikla, taip pat ir gerai praleisti laiką!
Trečiadienį per 30 mūsų gimnazistų dalyvavo Europos egzamine. Geriausiai sekėsi IIIf  kl. gimnazistei Lidijai Prialgauskaitei, ji teisingai atsakė į visus klausimus ir surinko 20 balų. Mergina užregistruota dalyvauti respublikiniame etape.

Lukas Adomavičius
Merkelio Račkausko gimnazijos mokinių taryba

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*