Sporto šventės tikslas – gerinti vaikų sveikatą

Asmeninio archyvo nuotr.

Antradienį Mažeikių miesto Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje nuo pat ryto šurmuliavo moksleiviai – ir maži, ir dideli laukė kasmetinės, jau tradiciniu renginiu tapusios sporto šventės pradžios.
Šventėje dalyvavusi Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė mokyklos bendruomenei parengė dvi sportines rungtis – kamuoliuko metimo ir „Linksmąją estafetę“. Renginio tikslas – teisės pažeidimų prevencija tarp jaunimo, sveikos gyvensenos propagavimas, skatinimas vaikus sportuoti, užsiimti pozityvia ir naudinga veikla, priminti saugaus elgesio taisykles moksleivių vasaros atostogų metu.
Rūpindamiesi tinkamu fiziniu vaiko vystymusi bei tuo, kad jis pakankamai judėtų, kreipiame dėmesį į jo sveikatą plačiąja prasme – fizine, psichine ir socialine. Tad džiugu, kad Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje sportuoja visi – ir maži, ir vyresni, – juk fizinė veikla ir pabuvimas gryname ore visus veikia teigiamai.
Moksleiviai šoko, pūtė burbulus, varžėsi estafetėse, kvadrato varžybose, kamuoliuko metimo rungtyje. Laikas prabėgo nepastebimai.
Kamuoliuko metime asmeninį geriausią rezultatą pasiekė priešmokyklinės ugdymo grupės mokinys Edgaras Mažintas, numetęs kamuoliuką 16,70 m, 1b klasės mokinys Benas Skališius – 19,93 m, Titas Šadauskas iš 2b klasės – 25,25 m, Domas Pinkauskas iš 3b klasės – 22,30 m. 4b klasės mokinys Gvidas Martišauskas numetė toliausiai – net 29,91 m. Kvadrato varžybų nugalėtoja tapo 4b klasė. Linksmojoje komandinėje estafetėje iš penkių mergaičių ir berniukų, greičiausiai atlikę užduotį, nugalėtojais tapo priešmokyklinio ugdymo grupės komanda ir 2a, 3b, 4b klasių komandos. „Linksmąją estafetę“ išbandė ir šventėje dalyvavę mokinių tėvai.
Nugalėtojai apdovanoti diplomais ir saldžiais prizais.
Iš mokyklos bendruomenės pareigūnė išgirdo šiltus padėkos žodžius. Mokiniai ir pedagogai tikisi tolimesnio glaudaus bendradarbiavimo.

Audronė JURDONAITĖ-OSTRAUSKIENĖ,
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja

Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video