Svečius iš užsienio supažindino su lietuvių tradicijomis ir papročiais

Nuotr. iš „Ventos“ progimnazijos archyvo

Praėjusią savaitę Mažeikių „Ventos“ progimnazijoje lankėsi svečiai iš Rumunijos, Olandijos, Turkijos ir Graikijos. Šių šalių mokytojai ir mokiniai ne tik susipažino su mūsų miestu, lietuviškais papročiais ir tradicijomis, bet ir lankėsi kituose šalies miestuose. Taip pat susitiko su Merkelio Račkausko gimnazijoje viešėjusiais draugais iš Islandijos, Suomijos ir Latvijos.

Nuo pat pirmos savaitės dienos į Mažeikius iš svečių šalių atvykę mokiniai ir mokytojai kartu su „ventiškiais“ įsijungė į įvairias veiklas. Viena iš jų buvo dėlionės piešimas. Kol mokiniai piešė, suaugusiųjų grupė lankėsi lopšelyje-darželyje „Bitutė“. Svečiams neišdildomą įspūdį paliko moderni, jauki edukacinė ugdymo įstaigos aplinka.
Ne ką mažesnį įspūdį užsieniečiams ir visai lydinčiai komandai paliko apsilankymas Merkelio Račkausko gimnazijoje, kur tuo pat metu svečiavosi mokiniai ir mokytojai iš Islandijos, Suomijos ir Latvijos.
Tądien „Ventos“ progimnazijos svečiai užsuko ir į Mažeikių muziejų, kur vyko edukacinės pažintinės pamokos. Visi dalyvavusieji pamokose galėjo išbandyti senovinius muzikos instrumentus, atlikti darbelius iš tošies bei aplankyti ekspozicijas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video