Talentų kovoje – mažeikiškio triumfas

Po turnyro Vilniuje Edgaras Preibys džiaugėsi ne tik pergale, bet ir solidžiu „Nike“ dovanų čekiu. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Lietuvos ir Ispanijos krepšinio komandų rungtynių pertraukos metu pirmą kartą buvo apdovanotas mažeikiškis krepšininkas – penkiolikmetis Edgaras Preibys laimėjo „Sprite“ talentų kovos vienas prieš vieną finalą 2002–2003 metų gimimo sportininkų grupėje.

Lėmė baudų metimai

Lietuvos krepšinio federacija jau dešimt metų kartu su „Sprite“ organizuoja analogų Lietuvoje neturintį krepšinio turnyrą, kurio metu jaunieji talentai gali atskleisti savo individualius gebėjimus. Penktadienį nuo ryto šalia „Siemens“ arenos virė aistros, nes čia dėl geriausių vardo trijose amžiaus grupėse kovėsi 94 krepšininkės ir krepšininkai.
„Pirmiausia – į finalą Vilniuje reikėjo patekti. Vyko du atkrentamieji etapai Palangoje ir Kaune. Mes su komandos draugu Jokūbu Rubinu varžėmės Palangoje. Nesakyčiau, kad ten labai sekėsi – aš, pralaimėjęs pusfinalyje, likau penktas, Jokūbas – septintas, tačiau to užteko – iš dviejų etapų į Vilnių vyko po aštuonis geriausius sportininkus“, – pasakojo Edgaras.
Vilniuje J. Rubinas pralaimėjo ketvirtfinalyje, o Edgaras iškovojo penkias pergales ir pateko į finalą, kur susitiko vienas kito verti varžovai. Prieš 197 centimetrų ūgio mažeikiškį, kuris praėjusį sezoną Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) savo amžiaus grupėje buvo antras pagal rezultatyvumą žaidėjas, stojo dvidešimčia centimetrų žemesnis kaunietis Laurynas Virbalas, kuris pagal rezultatyvumą MKL čempionate buvo ketvirtas.
Atkakli kova per pagrindinį laiką baigėsi lygiosiomis. Pergalę Edgarui lėmė po to sekusi baudos metimų serija.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Talentų kovoje – mažeikiškio triumfas”

  1. Sekėjas parašė:

    Sveikinimai Edgarui.Bet šio vaikino ūgis yra 198 cm.Su pergale.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*