Tirkšlių mokiniai neilgai džiaugėsi pačių išgražinta stotele

Asmeninio albumo nuotr.

Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos pedagogai ir mokiniai ėmėsi iniciatyvos ir sutvarkė miestelio autobusų stotelę.
Deja, savo darbu jie džiaugėsi neilgai – atnaujinta stotelė po kelių dienų vėl buvo suniokota.

Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Abrutienė pasakojo, kad su direktoriumi Marium Vilimu prieš pavasarinę švarinimosi akciją „Darom“ apžiūrinėdami tvarkytinas vietas pastebėjo, kad liūdniausiai atrodo miestelio autobusų stotelė. Mokytojai ir mokiniai nusprendė padėtį ištaisyti.
Jie kreipėsi pagalbos į Tirkšlių seniūną Juozą Kungį, kuris nedelsdamas susisiekė su Mažeikių kelių tarnybos viršininku Silvestru Micheenko. Pasitarus netrukus kelininkai nugruntavo stotelės sienas, vyresnysis kelių meistras Tomas Simutis pristatė spalvotų dažų. Ir aktyvūs moksleiviai ėmėsi darbo…
„Per vieną dieną visko užbaigti mokiniai nespėjo, o kai atėjo tęsti darbo, stotelę rado vėl išpaišytą nepadoriais piešiniais, buvęs padegtas suoliukas, todėl aprūkusi siena… Buvo pikta – kodėl mes, žmonės, tokie skirtingi?“ – retoriškai klausė tirkšliškiai.

Plačiau apie tai skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “Tirkšlių mokiniai neilgai džiaugėsi pačių išgražinta stotele”

  1. nuomonė parašė:

    Galima pasakyti tik tiek, kad vieni vaikai užaugę padoriose šeimose, o kiti kiaulių tvarte, nes jiems ,kas gražu ir švaru netinka.

  2. Tirsliskis parašė:

    Labai nemalonu grizti i tirkslius kai ismargintos vaku is Tirksliu pagrindines mokyklos mokyniu , kurie vaziuoja is Tirksliu i kitas kaimo vietoves, nes buvo graziai ispuosta, bet kaip iprasta ismargina graziausiais vyru pasididziavimais. Butu graziau , kad butu ispaisyta su naturaliais graziais vyru organais ispiesta tai butu grazu tiek merginoms tiek vyrams !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*