Vaikai susižavėjo ugniagesių darbu

Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai surengė civilinės saugos mokymus su menine programa ir gaisro imitacija. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį lopšelio-darželio „Bitutė“ vaikams darbuotojai pirmą kartą surengė civilinės saugos mokymus su menine programa ir gaisro imitacija.

Civilinės saugos mokymai prasidėjo kiek neįprastai: „Bitutės“ auklėtinių vyresnieji draugai iš „Ventos“ pagrindinės mokyklos parodė spektaklį „Katės namai“, pasakojantį apie gaisrą ir jo pasekmes.
Paskui darželyje pasigirdo sirenos, skelbiančios evakuaciją. Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo  tarnybos ugniagesiai gelbėtojai imitavo gaisrą ir jį gesino.
„Gelbėtojų veiksmai, jų technika, amunicija sukėlė ne tik vaikų, bet ir mūsų, suaugusiųjų, nuostabą“, – sakė lopšelio-darželio „Bitutė“ direktoriaus pavaduotoja Birutė Kavaliauskienė.
Ji pasakojo, kad darželio darbuotojos neseniai dalyvavo civilinės saugos mokymuose, tad dabar nusprendė parodyti vaikams, kaip reikia elgtis, jei staiga įvyktų nelaimė.

2 Atsakymai į “Vaikai susižavėjo ugniagesių darbu”

  1. lukas parašė:

    cia mano darzelis

  2. parašė:

    Puiki mintis vaikučius supažindinti su ugniagesių darbu. Apskritai galėtų darželiuose, mokyklose daugiau lankytis ir kitų profesijų atstovai. Vaikams smalsu, įvairių klausimų prigalvoja. Gal ateity tai įtakos jų sprendimą rinktis, kuo būti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*