Taksisčių užpuolimas sumaišties darbe nesukėlė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po beveik dešimties metų pertraukos Mažeikių mieste buvo užpulta ir apiplėšta taksistė. Keleivių pervežimu užsiimantys vairuotojai teigė, kad taksi paslaugomis mažeikiškiai ir toliau galės naudotis – įtakos jų darbui šis įvykis neturės.

Nors nuo plėšikų nukentėjusi taksi vairuotoja apie įvykį kalbėti nepanoro, apie nusikaltimą papasakojo kiti taksi vairuotojai, kurie policijos pareigūnams padėjo sulaikyti vieną iš įtariamųjų.
„Spėjame, kad įtariamieji šią vairuotoją nuskriausti buvo sugalvoję iš anksto, nes vienas iš jų jau vyko jos vairuojamu automobiliu prieš savaitę ir matė, kad ji piniginėje turi pinigų. Šį kartą piktavaliai Žemaitijos gatvėje esančioje aikštelėje palaukė, kol atėjo jos eilė vežti. Įsėdę į automobilį paprašė nuvežti į Skuodo, po to į Gamyklos gatvę, kur prie vieno tamsaus namo kampo paprašė sustoti. Tada jie smogė taksi vairuotojai, iš daiktadėžės griebė piniginę su 690 eurų ir spruko iš mašinos“, – pasakojo taksi vairuotojai.
Kolegos pastebėjo, kad plėšimo metu moteris veikė išmintingai – spėjo apie užpuolimą pranešti per radijo ryšį. Į įvykio vietą atskubėjo mieste dirbę taksi ekipažai, tačiau įtariamieji jau buvo spėję pasišalinti.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*