Tarp apdovanotųjų prezidentūroje – ir „pavasariečiai“

Po apdovanojimo – bendra Pavasario pagrindinės mokyklos atstovų nuotrauka su šalies prezidente Dalia Grybauskaite ir Lietuvos olimpinio komiteto prezidente Dalia Gudzinevčiūte. Asmeninio archyvo nuotr.

Šalies prezidentūroje pagerbti 2015–2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai. Tarp 21 bendrojo ugdymo mokyklos ir dvylikos geriausių rezultatų pasiekusių savivaldybių apdovanota ir Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla.

Laimėti trys čempionų titulai

Praėjusiais mokslo metais žaidynėse dalyvavo daugiau nei 1000 bendrojo ugdymo mokyklų iš 59 savivaldybių – iš viso apie 200 tūkstančius mokinių, kurie varžėsi 24 sporto šakose.
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla antrosios vietos taurę gavo už sėkmingą pasirodymą pradinio ugdymo grupėje – juos čia aplenkė tik Rokiškio Senamiesčio progimnazijos kolektyvas.
„Praėjusiose žaidynėse net trys mūsų mokyklos komandos tapo čempionėmis – triumfuota ketvirtų ir žemesnių klasių moksleivių kvadrato pirmenybėse, nugalėta tos pačios amžiaus grupės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose bei mokyklos mergaitės iškovojo pirmąją vietą lengvosios atletikos trikovės (30 metrų bėgimas, šuoliai į tolį ir kamuoliuko metimas) varžybose. Pirmą kartą užėmėme aukštą septintą vietą šachmatų varžybose“, – sakė mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Iš viso pradinio ugdymo grupėje taškus pelnė 98 mokyklų atstovai, trisdešimtąją vietą užėmė „Ventos“ progimnazija, 37-ąją – Viekšnių gimnazija.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.