Tarp moksleivių, pakviestų į Vyriausybę, – dvi mažeikiškės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Jau penktus metus iš eilės vasaros pabaigoje organizuojamas projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“. Jame dalyvauja ir mažeikiškės.


Supažindina su veikla

LR Vyriausybė kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga, Nacionaline moksleivių akademija bei Lietuvos mokinių parlamentu 30 gabiausių būsimų dvyliktokų bei pirmakursių iš visų šalies kampelių šio mėnesio 26–30 dienomis pakvietė pasisvečiuoti LR Vyriausybėje.
Projekto metu šalies abiturientai turi galimybę atlikti praktiką ir iš arti susipažinti su Vyriausybės, valstybės institucijų ir politikų kasdieniu darbu, stebėti Vyriausybės posėdžius, dalyvauti įvairiuose susitikimuose, asmeniškai pabendrauti su aukščiausiais šalies vadovais.


Vertinga patirtis

Projekte dalyvaujančios Mažeikių Gabijos gimnazijos abiturientės Martyna Štakonaitė bei Gabrielė Bubokaitė džiaugiasi turėdamos galimybę įgyti neįkainojamos patirties.
„Iš tikrųjų viskas čia labai įdomu. Šiandien vaikščiojame po ministerijas, departamentus, susipažįstame su jų veikla ir ten dirbančiais žmonėmis, todėl pažintys ypač vertingos. Nors dar tik antroji projekto diena, įspūdžiai tik teigiami“, – „Santarvei“ sakė M. Štakonaitė.
Visi dalyvaujantieji projekte buvo paskirstyti į norimas ministerijas ir kitas institucijas, po du į kiekvieną, su kurių veikla ateinančiomis dienomis mokiniai galės susipažinti artimiau.
M. Štakonaitė plačiau domėsis Žemės ūkio ministerijos veikla, o G. Bubokaitė – Vyriausybės kanceliarija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*