Tarp siekiančių pergudrauti mokesčių inspekciją – ir mažeikiškė įmonė

Mokesčių inspekcija nustatė, kad, sukčiaujant dėl PVM, už įmonių lėšas perkami butai kurortuose ir prabangūs automobiliai. Tarp tokių gudruolių – ir mažeikiškė įmonė, įsigijusi du prabangius automobilius, neva skirtus nuomai.

Tokius sukčius išsiaiškino Klaipėdos apskrities valstybinei mokesčių inspekcija (toliau – AVMI), nagrinėdama pateiktus prašymus dėl PVM susigrąžinimo.
Pranešime spaudai teigiama, kad buvo nustatyta  Žemaitijoje registruota įmonė („Santarvės“ žiniomis – tai mažeikiškė įmonė), kuri lizingu įsigijo du prabangius automobilius. Už abu juos įmonė paklojo nemenką sumą — 151 tūkst. eurų.
PVM permokos grąžinimo prašymą pateikusios įmonės direktorius aiškino, kad  automobiliai skirti nuomai. Tačiau vertinant PVM permokos pagrįstumą, nustatyta, jog įmonė nuomos paslaugų neteikia ir tokios veiklos nėra registravusi.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Tarp siekiančių pergudrauti mokesčių inspekciją – ir mažeikiškė įmonė”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Geras pavadinimas tokio niekalo š.. Žemaičių…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  7

 3. Vaidas parašė:

  O garsiausiai apie “sukcius, kurie slepdami mokescius skurdina Lietuva”, klykia ivairaus plauko pasalpiniai, kuriems “priklauso” soc. bustas, ivairios pasalpos, o verciami uz tai nors simboliskai atidirbt, zviegia kaip skerdziamos kiaules. Vadinkim tokius tikraisiais vardais – kitu sukuriamu geru, mintancios atliekos…

 4. Vaidas > To Dzonis parašė:

  Ka tu sakai, tu gal pasidomek, kiek per viesuosius pirkimus visokios kanceliarines ziurkes pinigu pavagia, visokie kevisai, auksiniu tuliku statytojai, LG sukciu kontora, keliu tiesejai ir tt. Va kai tie suskiai bus teisiami ir verslas tada ims lysti is seselio, gi dabar reikia but visiskam IDIJOTUI, jog saziningai moket mokescius. P.s. Tik nepradek pasakot apie “nemokamus” medicina, svietima, “nuostabias” pencijas…….

 5. To Dzonui parašė:

  Nelabai suprantu ,ar jus naivas, ar neišprusėlis? O gal sukčius , kurie slėpdami mokesčius skurdina Lietuvą?

 6. Dzonas parašė:

  Pirkdami automobilius verslininkai sumokejo PVM, ar dar to valdziai maza? Jie gi auto nevoge, o nusipirko. Bet kai valdziazmogiai nebevoks, mes taip pat viska sumokesim kas priklauso.

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Tokias imones reikia paviesinti, o nebuti anonimais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video