Taryba atstatydino Savivaldybės administracijos direktorę

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Savivaldybės tarybos nariai, ketvirtadienį susirinkę į neeilinį Tarybos posėdį, atleido Laimą Nagienę iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus politinio (asmeninio) pasitikėjimo pareigų, jai praradus politinį (asmeninį) pasitikėjimą.
Už tokį sprendimą balsavo 17 Tarybos narių, prieš – 8, vienas balsavimo biuletenis pripažintas negaliojančiu.
Kol bus paskirtas naujas Savivaldybės administracijos direktorius, eiti šias pareigas Taryba pavedė Sauliui Šiuriui, pirmajam Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui.
Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius informavo, kad naują administracijos vadovą Taryba turi paskirti per du mėnesius.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

64 Atsakymai į “Taryba atstatydino Savivaldybės administracijos direktorę”

 1. Anonimas parašė:

  Vadovavo tik vienerius metus ir tiek priesu isigijo,galima daryti isvada,kad savivaldybeje vyravo netvarka,apie ka senokai sklido negrazios kalbos

  1. Anonimas parašė:

   Tai kad “vadovavo” bele kaip: kompetencijos stoka, arogancija, “bobiskumas”, savu protegavimas, nesiskaitymas su darbuotojais ir kt.

 2. DAIVA parašė:

  ,, Pas Rimkienę mažiau smegenų vingių , nei ant prosenelės skalbimo lentos .Jei tokio bukumo boba yra Mažeikių konservatorių partijos pirmininkė , tai ką ant pečių tada nešioja kiti konservatorių partijos nariai” .

  Jei po Rimkienės refleksijos, laiku ir tinkamai nesuregavo Tarybos posėdyje esantys Tarybos nariai, tame skaičiuje ir meras V.Macevičius, tai kiek smegenų vingių turi jie?

 3. Ramus parašė:

  daug sugebejimu jos maciau, deja valdinga charakteri ponia kaip taisykle naudojo savo naudai o ne rajono zmoniu. beje prie ponios Nagienes kaip administracijos vadoves prasidejo skuodo gatves rekonstrukcija. Tuo paciu metu ir saltinelio gatves rekonstrukcija. Sia rekonstrukcija uzsake savivaldybe. kas nezino ta gatve tai akligatvis kuria vazineja tik ten gyvenantys. Namu apie 10. atspekit kieno namas ten stovi ? Ir visgi as manau kad tai tik sutapimas, ar ne ponia LAIMA ? Aisku sodu bendrijose pagrindiniai keliai kad duobeti kaip menulio krateris ir kad ten srautas 100 kartu didesnis tai cia ne motais. Akligatvis svarbiau. Teisybes delei kad nebutu interesu konflikto nei as savibledoi dirbu, nei kokiu ten kontaktu turiu, ir sodu bendrijose negyvenu. tik savo gatve mes su kaimynais uz savo pinigus savo laiku tiesem o dabar ja maujoja ivari sunkiasvore technika kad visokius akligatvius isasfaltuotu

 4. Nijole parašė:

  Nagienei 2020-06-22 buvo pateiktas prašymas
  Prašau :
  1.Pateikti Administracijos direktorės 2020 m. kovo 31 d. įsakymą Nr. A1-694 „Dėl įgaliojimų suteikimo UAB „Tomga” vairuotojui Tomui Gabalini”
  2.Paaiškinti , pateikti skaičiavimus , kodėl už kelionę maršrutu Saločiai-Talinas-Saločiai buvo sumokėta 316,75 eurai
  L.Nagienės 2020-07-01 atsakymas: ……. prašoma pateikti informacija patenka į Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (toliau – įstatymas) reguliavimo sritį. Įstatymo 1 straipsnio 1 dalyje nurodyta, kad šio įstatymo paskirtis – saugoti žmogaus pagrindines teises ir laisves, visų pirma žmogaus teisę į asmens duomenų apsaugą, ir užtikrinti aukštą asmens duomenų apsaugos lygį, o 3 dalyje, – kad šis įstatymas taikomas kartu su Reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – reglamentas) ir jo įgyvendinamaisiais teisės aktais……

 5. jo parašė:

  Gerb. patriote, matomai jums blogai su matymu, klausa ir supratimu. Toliau neaiškinsiu, nes tai tikra , bjauri liga ( pinigų liga) – neišgydoma.

 6. patriotas parašė:

  To Mindaugui,idomu kokia suma gavai iš Nagienes uz teigiama ivaizdzio kurima,koloborantas

 7. Brantriz parašė:

  Жилье должно быть комфортным. Именно поэтому строительство нужно доверить профессионалам. Каждая строительная специальность по своему интересна, и может принести неплохой результат, если к ней подойти правильно

 8. Mažeikietė parašė:

  Gerb. Mindaugai, pritariame Jums 200%.Tik tiek galiu pridurti, kad mūsų rajono valdžiai tokie žmonės neparankūs. Sakoma kieno vežime sėdi, to ir giesmę trauk… va netraukė, nedarė (nėjo kartu vogti ir jiems neleido) rezultatas akivaizdus.

  1. Anonimas parašė:

   Iš kokio mėnulio nusileidot, kad apie ponią kaip apie tyriausios sąžinės žmogų rašot? Nebent iš labai artimos aplinkos esat…

 9. Nijole Mindaugui parašė:

  Mažeikių r. Savivaldybės taryba neatsisakė L.Nagienės , ji buvo pašalinta balsuojant tarybos nariams , nes prarado pasitikėjimą . Ji išmano įstatymus , bet kai saviniesi biudžeto lėšas reikia labai gerai žinoti įstatymus , vien išmanymo tam jau neužtenka. Koks įstatymas reikalauja už biudžeto lėšas parsivežti savo dukrą? Būtų grąžinusi biudžeto lėšas , išleistas dukros parsivežimui anksčiau , nei atliktas tyrimas , kuris nustatė , kad L.Nagienė už biudžeto lėšas parsivežė savo dukrą , tai dar būtų galima suprasti ir atleisti , bet ne -tik įkliuvusi grąžino savo poreikių tenkinimui išleistas biudžeto lėšas.
  Kadangi administracijos direktorius yra skiriamas balsuojant tarybos nariams , o ne renkamas rajono gyventojų , kieno labui tada dirbo L.Nagienė? „Reikia nepamiršti, jog savivaldybės taryba ir savivaldybės darbuotojai išlaikomi iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų, tai vadinas jei ne rajono gyventojai jų nereiktų iš viso“ Rimkienės lygio mintis . Kalčiausi paliko rajono gyventojai , nebūtų jų , nebūtų ir tų b….. Kokių labai daug teigiamų pokyčių mieste, rajone galima pamatyti?

 10. Mindaugas parašė:

  galima tik apgailestauti, jog Mažeikių r. Savivaldybės taryba atsisakė kompetetingo, griežto, principingo vadovo, kuri išmanė įstatymus, tvarkas, moka bendrauti su gyventojais it stengiasi dėl gyventojų gerovės. Akivaizdus pavyzdys, kad dirbantis, išmanantis ir reikalaujantis, iš kitų savivaldybės darbuotojų to paties, žmogus nereikalingas rajono savivaldybėje. Kas yra dirbę su gerb Laima Nagiene tie patvirtintų jog ji darbui atiduoda visą save, atlieką darbą 100% ir daugiau, ir to paties reikalauja iš savo darbuotojų, kolegų. Ir visa tai, kad gyventojams būtų geriau. Tiek metų dauguma savivaldybės darbuotojų letargo miege buvo ir staiga reikėjo prabusti iš to miego atėjus reikliam vadovui ir pradėti dirbti rajono žmonių labui, o ne tik atsėdėti nuo 8 iki 17 val savo kėdėje. Akivaizdus pavyzdys, jog savivaldybės administracijos direktorius tarybai reikalingas toks kuris vykdytų tai ką tarybos dauguma nori be jokių klausimų o ne tai ko įstatymai reikalauja ir rajono gyventojams būtų geriau. Jei administracijos direktorius būtų renkamas ir atšaukiamas rajono gyventojų, tuomet gerb Laima būtų be jokių kalbų toliau dirbusi o žmonių labui. Per gerb. Laimos trumpą darbo laiką labai daug teigiamų pokyčių mieste, rajone galima pamatyti. Nes iki tol Mažeikių miestas ir rajonas taip buvo “nugyventas “. Šaunuolė! Reikia nepamiršti, jog savivaldybės taryba ir savivaldybės darbuotojai išlaikomi iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų, tai vadinas jei ne rajono gyventojai jų nereiktų iš viso.

  1. Būtent parašė:

   Būtent, išmanė įstatymus ir dar geriau išmanė ir išmano kaip juos apeiti ir visus asmeninius reikalus sutvarkyti taip, kad “ir vilkas būtų sotus, ir avis-sveika”, t. y. būtų “vsio zakonno”.

 11. maz parašė:

  viskas pagal Laimą – galėtų tokią laidą vesti. Meras bobų skudurėlis… Pripažinkite klaidas. bet visus kaltinti tendencingai stumiant saviskius…

 12. Nijole Zitai parašė:

  Deja , L.Nagienė pamėgino savo finansinei naudai pajungti visus savivaldybės resursus .Pradėjo apsistatinėti save patikrintais , patikimais asmenimis , kad galėtų geriau ir nebaudžiama savintis biudžeto lėšas . Tačiau ji neįvertino , kad ir kiti nori to paties .Reikia tik džiaugtis , kad vieni b…. mušasi su kitais b… Tiems , kurie negali savintis biudžeto lėšas , nuo to tik geriau .Vien ką reiškia per neeilinį tarybos posėdį Rimkienės pasakymas : “-Aš tik labai trumpą refleksiją norėčiau dėl kai kurių dalykų …….. , o europos milijardus mes čia ir be jūsų sugebėsime pasidalinti- ačiū”.Pas Rimkienę mažiau smegenų vingių , nei ant prosenelės skalbimo lentos .Jei tokio bukumo boba yra Mažeikių konservatorių partijos pirmininkė , tai ką ant pečių tada nešioja kiti konservatorių partijos nariai

 13. yra kaip yra parašė:

  jūs gal is kosmoso nukritote? Juk yra kontroles tarnybos duomenys. Ta jūsų laima tik sau ir saviskiams naudos ieskojo, norejo viska kontroliuoti, o eilini karta mazeikiu gyventojai buvo jiems nusispjauti.

 14. atsibodote parašė:

  Pilkite, Pilkite, juodinkite, spjaudykite ant žmogaus, kurį patys suvalgėte. Atsibos jai tylėti ir patys žinote kas bus. Ir kas įdomiausia kaltina patys juodžiausi. ..

 15. Nijole neabejingam parašė:

  Arba L.Nagienė susitarė su UAB “Tomga” savininku pasisavinti biudžeto lėšas , tačiau įkliuvo ir L.Nagienė grąžino pasisavintas lėšas . Būtų pasisavinę pagal sutartį , būtų tekę mažiau ir grąžinti. Taigi ne savo grąžino , o pasisavintas lėšas , nuostolių beveik nepatyrė .

 16. Zita parašė:

  P. Laima pajudino mūsų savivaldybes avilį kuriame vyrauja finansiniai nusikaltimai. Tas pats Jurkus yra juodas ir bando išguiti Laima kad neduok dieve prie jo prisikas. O p. Rimkiene tai parodija Mažeikių ir gėda kad tokia ponia pasitiki. Pažiūrėkit kokie pensininkai sėdi savivaldybėje! Jie sėdi nuo sovietų laikų ir savo postų ne užleis kol nemirs. Gėda savivaldybės nariams. Reikia jums gero valstybinio audito iš kur pas visus tokie turtai.

  1. yra kaip yra parašė:

   p. Laima perspovėmūsų savivaldybes avilį kuriame vyrauja finansiniai nusikaltimai.

 17. NEABEJINGAS parašė:

  Nijolei, štai pasirodo kokia Laima sąžininga. Ji sumokėjo ne tik už kilometražą, bet ir vairuotojo darbadienį, bei automobilio eksploataciją. Kad visiems tos sąžinės tiek būtų, nereikėtų vienų kitiems nekenčiamiems konservais su raudonaisiais jungtis. Cha. cha , cha kregždės susigergė su bebrais , kaži kas iš to išeis…

  1. Anonimas parašė:

   Ha-ha-ha…”sazininga” bebriene

 18. Nijole parašė:

  “Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius 2020-05-27 Mažeikių rajono savivaldybės administracijai iš savo sąskaitos pervedė 316,75 eurų, t.y. pastarosios patirtas išlaidas dėl UAB „Tomga“ transporto paslaugų maršrutu Saločiai-Talinas-Saločiai.” Automobilis buvo siunčiamas iš Mažeikių į Taliną , kad parvežtų L.Nagienės dukrą iki Saločių? Bet atsidūrė ji Mažeikiuose L.Nagienės nuosavybės teise priklausančiose pagalbinėse patalpose. Kas Nagienės dukrą parvežė iki Mažeikių ir kiek mokesčių mokėtojams kainavo jos parvežimas nuo Saločių iki Mažeikių ? Ar grąžino L.Nagienė už dukros kelionę nuo Saločių iki Mažeikių , jei ji buvo parvežta už mokesčių mokėtojų pinigus? Kodėl 316,75 eurai ? Jei pagal 2020-03-25 Nr.VP8-46 sutartį tarp UAB “Tomga” su savivaldybę vieno kilometro kainą 0,35 euro. Atstumas nuo Mažeikių iki Talino 478,6 km, nuo Saločių iki Talino 404.5 km. L.Nagienė 2020 m. kovo 31 d.išleido įsakymą Nr. A1-694 „Dėl įgaliojimų suteikimo UAB „Tomga” vairuotojui Tomui Gabalini. L.Nagienė šį įsakymą paslėpė , arba aš nemoku jo ieškoti .Kitus L.Nagienės išleistus įsakymus randu , o šito niekaip nepavyksta rasti. Tikriausiai ,yra jai ką slėpti.Kokius dar savo išleistus įsakymus slepia L.Nagienė? Jei kas rasite2020 m. kovo 31 d įsakymą Nr. A1-694 , įmeskite nuorodą . L.Nagienė matematikė , gal ji geriau moka skaičiuoti nei aš .Gal kas galite paaiškinti , kodėl 316,75 eurai už kelionę maršrutu Saločiai-Talinas-Saločiai , kai vieno kilometro kaina 0,35 euro.

 19. Jurkus parašė:

  Kiek čia daug Landsberg’o anūkėlių :)

 20. OL parašė:

  neišeis tamstai balsuoti už Nagienę šiais metais. nėra jos tarp kandidatų į seimą Mažeikių apygardoje. Galėsi tik prabalsuoti už gandragalvių partiją ir pareitinguoti nagainą…

 21. Geradarys parašė:

  Kalnėnų progimnazija FNTT akiratyje.

 22. kvaps parašė:

  kur valdiškos mokyklasu. direktorius gaunasi tiek pinigų kad sėd kirpyklos, soliariumai pedikiūras pizikiuras masažu iš viršaus ir iš vidaus kada dirb ? mūsų .KALNĖNŲ regina

 23. smirdantis parašė:

  nu vienisias ir Kalnėną, gal išsivadous iš priespaudos visi dirbantys smirdam jau sena, o pati kvep nes tik salonuos sied. ..

 24. Kalnėnai parašė:

  Įdomu, ar Kalnėnams spėjo prieš atstatydinimą pervesti papildomai tuos 18 tūkst eurų, apie kuriuos kalbėjo Milevičius Santarvėje Nr.14, kur Kontrolės komitetas nepritarė, o tie 6 tūkst. už tvoros sutvarkymą ir t.t.

 25. A parašė:

  Grazenket Braniuka. Kaip jis ir kiti soceldemakratai be melejonu uzdarbe gali gevent.
  Jei meers is bada vesi kalti buset.
  Raugonslipse nepamersket

 26. pilietis parašė:

  Mažeikiai turi progą švęsti, nes naujos daugumos dėka Laima Nagienė palaisvinta iš administracijos direktorės pareigų. Prisidedame prie mero ir Rimkienės sveikinimų ir dėkojimų už gerus tęstinius darbus ir norime taip pat padėkoti už blogus darbus, kurie atnešė Mažeikiams tik gerą:
  jūsų dėka susivienijo socialdemokratų partija, nes dėl nesėkmių, patirtų per jus, kerštas juos suvienijo.
  jūsų dėka susivienijo socdemai ir konservatoriai, kurie pasirodo, kad gali dirbti kartu ne dėl programų ar ideologijų suderinamumo, bet dėl sutarimo, kad be jūsų dirbti geriau.
  jūsų dėka išėjo pailsėti iš valdančios daugumos valstiečiai, kurie prisiderindavo prie visų partijų, o su jumis derintis prie visų nebepavyko.
  jūsų dėka susivienijo jums pavaldūs darbuotojai, kurie suprato, kad jei ,,apačios nebenori gyventi po senovei”, o valdyti naujoviškai jums nesigauna, tai laikas nebetylėti kantriai.
  jūsų dėka susivienijo tėvai, ėmę ginti Jievaro palikimo Mažeikiuose klausimą dėl patogesnės vaikų priežiūros.
  jūsų veiklos dėka susivienijo ir bendruomenės, pajautę, kad niekas jų negelbės, tik jie patys.
  jūsų dėka mes visi supratome, kad tikslas jokiu būdu negali pateisinti priemones, kuriomis jis siekimas įgyvendinti, be to ir tikslas turi būti naudingas, o ne ligotos ir kerštingos fantazijos vaisius.
  Skaudžia kaina, bet viskas tik į gera.

  1. 2Pilietis parašė:

   Like

 27. jo parašė:

  dievi, dievi kokia neteisybė žemėje

 28. yra kaip yra parašė:

  PAŠALINIS: visiška nepagarba merui, Nagienės kaimas kyšo iš visur…Posėdžio vedantysis nors kazkiek savigarbos turi rurė. tMere, kiek bobos Jus gali valdyt?

 29. siaip parašė:

  kur STT: beveik viskas viešinama:
  Nagienė ir Ąžuols galimai meluoja?:

  http://www.cvpp.lt/index.php?option=com_vptpublic&task=sutartys&Itemid=109&filter_show=1&filter_limit=10&filter_authority=Ma%C5%BEeiki%C5%B3+rajono+savivaldyb%C4%97&limitstart=300
  Mažeikių rajono gyventojų, grįžusių iš užsienio, maitinimas saviizoliacijos laikotarpiu
  file:///C:/Users/Vidmantas%20PC/Downloads/MS-86%20su%20pasi%C5%ABlymu.pdf
  Respiratorių pirkimas
  Mažeikių rajono savivaldybės Garbės piliečio ženklas
  Mažeikių rajono gyventojų, grįžusių iš užsienio ar galimai turėjusių kontaktą su sergančiais asmenimis, saviizoliacijos viešbutyje apgyvendinimo paslaugų teikimas
  Mažeikių miesto puošimas Kalėdoms ir Naujiesiems metams
  Paslaugų teikimo sutartis

  Maitinimo paslaugos (pietų, furšetų, banketų) Mažeikių mieste pirkimas3Gėlių puokščių, gedulingų vainikų, gėlių vazonuose ir gėlių kompozicijų pirkimas iš vyr. buhalterio,
  Kepinių (šakočių) prekių pirkimas reprezentacijai
  Mažeikių rajono savivaldybę reprezentuojančių priemonių, dovanų ir suvenyrų pirkimas

 30. Soseldemokratas parašė:

  Pagaleu teisibe nugalejo. Dabar reike i adminestracijos derektorus paskirt zynoma zmogu su patyrtim ir darbo ysamanimu. Gerbemas Krizus butu gereuses kandidatas. Nes pre jo soseldemokratai suklestejo, jis labai gerai mokes isisaviny europos melejardus o kad stt ji sulaike tai tik pavidoliu kerstas

 31. Anonimas parašė:

  Komentatorius,,patriotas” bus tikriausiai kitame posėdyje su raudonu šlipsu-stebėkime.Po tokių pjautynių nuomonė apie mūsų valdžią š…na.

 32. patriotas parašė:

  Monstras nuverstas,švente Mazeikiuose,daugelis jaucia uzuojauta,nezinodami kokia tai buvo išgama.

 33. Anonimas parašė:

  Na tinginiai, ką čia rašinėjate nesąmones nekask duobės kitam… Kas jums ką kasė? Tingėjote dirbti todėl visi kalti buvo. ..Nekenčiu patys nedirba ir kitus kaltina, kad išspiria iš darbo.

 34. Mažeikietė parašė:

  Čia ir man patinka.Norėdami ateinančius europinius pinigus susidėti į savo kišenes didžiai gerbiami tarybos nariai sugalvojo išvaryti administracijos direktorę, nes ji jiems neparanki, liepia dirbti ir neleidžia vogti. O čia jau puiku. Lina seimą matys kaip savo ausis. Nes liaudis palaiko skriaudziamus. O ir Bartkevičius kam ten reikalingas per tiek kadencijų gal kas žinote nors mažytį darbelį, kurį padarė dėl Mažeikių. Taip, kad mes skriaudžiamieji mažeikiečiai balsuosime už Gerb. p. Laimą Nagienę.

  1. siaip parašė:

   LABAI GERAI PINIHGUS PAŽĮSTA nAGIENĖ

  2. Paprastai parašė:

   Tikrai taip. Tik už L. Nagiene. pajudino širšių lizdą ir atleido. Pareikalavo dirbti kažką, Prisikabino prie dukros parvežimo…. Zuikio daina tie kaltinimai, sumokėjo ir atsiprašė moteris.

   1. Taiaš parašė:

    O kaip viešbutyj kokiom kainom buvo apgyvendinta ..kai kitus į plinkšius ar platelius 20eur..siuntė tai ką ir kam reikėjo to viešbučio tokiom kainom ..be to nė vieno nėr gero Barkevičius iš vis šnypštas ..pirma žmonės turi reikalaut ,kad atsakytu už darbus su baudžiama byla ..

  3. Vita parašė:

   Cituoju ponią Rimkienę: „O Europos milijardus mes čia jau ir be jūsų mokėsim pasidalint“. Taip buvo atsakyta Seimo nariui šiandien per savivaldybės tarybos posėdį.

 35. Mažeikietė parašė:

  LabaI didelė gėda, kad išsirinkome tokią valdžią. Buvo vienintelis žmogus, kuris dirbo ir reikalano to iš kitų. Deja leidome tarybos išsigimėliams ją sudraskyti. Žmonės, nejaugi mes taip ir tylėsime. .. Artėja seimo rinkimai nejaugi jūs dar galėsite balsuoti už p. Rimkienę ar Bartkevičių. Gal kas žino nors mažą darbelį, kurį jie padarė dėl Mažeikių gerovės.

  1. Klausk parašė:

   Nebalsavau už juos ir nebalsuosiu iš vis kol nebus įvestas įstatymas baust….nė vieno nėr ten …tai mažeikiečiai turi susimastyt kaip išeina į seima prisistato namus Vilniuj ir kitur nes vaikam ,anūkam reik ..tai va ..

  2. Anonimas parašė:

   Taip, buvo vienintelis žmogus, kuris stengėsi padaryti “jovalą”. Nes kuo daugiau maišalynės, tuo daugiau galima padaryti naudos sau ir giminei. Nesuprantu, kodėl, nepalaikant Nagienės, būtinai turi būti balsuojama už Rimkienę.

 36. cha parašė:

  Man juokinga, kokį pasitikėjimą prarado Nagienė? Kokios jos nuodėmės- dukrą parsivežė iš Estijos? Nejuokinkit mano tapkių! Pamiršot amžinąjį Kryžių- tas tai visoms valdžioms buvo geras! Atėjo Nagienė, pajudino tą savivaldybės prūdą, pakėlė dumblą- ir buvo susivienijusių intrigantų su blondine priekyje išspirta lauk. Taip, kad Mažeikių pelkėje nieko naujo. Net fontanai neveikia!

  1. Jurkus parašė:

   Ne blondine, o peroksidu:)

   1. Mara parašė:

    Taip jos genai yra nr tie kuo ji pasakoja ..tai va jos kilmė ..aišku turi but dėkinga įtėviam -tėvam ..

 37. Anonimas parašė:

  Mano manymu ji miestui butupadariusidar daug geru darbu.komunistu darbas kad ismete ar nebus jurkus nagus prikišes

 38. Fedia parašė:

  Gėda už Mažeikių valdžią. Dėl vietos prie lovio ėdasi kaip šunes. Jie neturi laiko dirbti mažeikiškių naudai, pjaunasi, riejasi dėl įtakos, kaip dvokiantys šakalai: kas ką suės, kad tik bet kokia kaina pakliūtų arčiau “ėdžių”. Fui, niekam tikę menkystos.

 39. yes parašė:

  Matyti,kad Karlo Markso aikštės palikuonys jaučia,kad iš ES padidės piniginės lėšos.Tai ir susivienijo,padarė perversmą.Peršasi mintis,kad vyksta panašus scenarijus kaip vilkų gaujoje prieš užpuolant avių būrį.Gal klystu,bet paprastų miestiečių galvose kyla ne kokios mintys.Kuo toliau,tuo negražesni dalykai dedasi-rinkimai artėja,liaudis susidaro savo nuomonę,darykit išvadas,ponai…

 40. Mažeikietė parašė:

  Sveiki. Mažeikiečiai, turėjome puikią administracijos direktorę. Pati daug ir nuoširdžiai dirba, to paties reikalavo ir iš.savo aplinkos. Susijungė tinginių šutvė ir pašalino. Vadovavo gan trumpai, bet kaip išgražėjo Mažeikiai, kiek daug pasiekta. Pareina milijonai, tai tokių žmonių nereikia. Per visą laikmetį atsirado žmogus už mūsų gerovę ( jį leidome žvėrims sudraskyti).Jeigu jau seniau Laima būtų vadovavusi, būtume tapę apskritimi. Ką renkamės,tą turime ( kaimas be ateities)…

  1. Tai parašė:

   Nu daug jovalo privirė tik reikėjo mažia pinigus švaistyt ..palaukt kojas apšylt .mat paprato vadovaut sodroi su giminaičiais ..visi žinom kaip yra ..bet gaila per greit puolė į pinigus …aišku žiūrkit kaip Rimkienė puolė prieš rinkimus tik gavo atssėst viskas pinigėlius plauna versla plečia ..savo ,,,,,padeda Plungės Lagūnai plėstis ….nėr ir nebus teisybės kol žmonės nesukils ..

 41. buvusi pažįstama parašė:

  Taigi lazda turi du galus, nekask duobes kitam , nes pats įkrisi!

 42. Kalnenai parašė:

  Žmogus, kuris dirbo dėl Mažeikių yra pašalintas.O jos sesuo Kalnėnų progimnazijos direktorė, kuri gadino jos įvaizdį savo nešvariais darbais – dirba. Nejaugi neateis laikas kai progimnazijos darbuotojai suglaus pečius ir pašalins šitą neteisingą,buką vadovę. Ar gali tokie žmonės dirbti mokyklos vadovais? Gal laikas skelbti konkursą? Ar atėjo kaip Leninas ( visiems laikams).

  1. Anonimas parašė:

   Kalnėnų ponia todėl ir buvo ponia, kad sesutė vis “prastumdavo”.

 43. Anonimas parašė:

  O man ji šauni moteris. Gal kiek valdinga ir principinga, bet atsidūręs vilkų irštvoje, kitaip negali. Na, žinoma, galima padlaižiauti, pataikauti ir prisiderinti. Sėkmės gerb. Laimai išliekant savimi.

 44. Gers parašė:

  Pagaliau padla priėjo liepto galą,dar kelis reikėtų isjot

 45. OL parašė:

  Nevešk dukters ir jos koriašų už mūsų pinigus.

  1. Pasitikrinti parašė:

   Pries ka nors sakant apie kita pagalvokit pirma apie save ar nieko nesat paeme ar padare savo labui naudojant darbovietės sanaudas?

 46. As parašė:

  Pasitvirtino taisyklė:”Nekask duobės kitam-pats įkrisi”. Šį sykį lazda ir į ponią atsisuko.

 47. Gerulis parašė:

  Tai kaip čia išeina iš partijos išmesta iš administracijos direktorių išmesta o dabar ruošiasi eiti į seimą išmes ir iš ten

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*