Taryboje – karštos diskusijos dėl mieste numatomų statybų

Vaivos SOVAITĖS nuotrauka

Savivaldybės taryba penktadienį svarstė per trisdešimt klausimų. Daugumai jų buvo pritarta.
Politikų sprendimu, 50 proc. bus sumažintas žemės ir valstybinės žemės nuomos mokestis už 2018 m. Taryba pritarė dviejų naujų mokyklinių autobusiukų perdavimui Mažeikių Senamiesčio ir Kalnėnų pagrindinėms mokykloms. Neprieštarauta ir Etikos komisijos nuostatų pakeitimui.
Karštos diskusijos tarp Tarybos narių ir Savivaldybės administracijos skyrių vadovų užvirė, pateikus informaciją apie 2014–2020 metų Europos sąjungos struktūrinių fondų investicijų įsisavinimą. Politikams kilo klausimų dėl viaduko virš geležinkelio ir naujo prekybos centro Skuodo g. statybų.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Taryboje – karštos diskusijos dėl mieste numatomų statybų”

 1. xxx parašė:

  kiekviena diena vaikstau su suniuku pavenciuose, na patikekit, tokios pinigu plovyklos dar nemaciau. Jei arbininkai per diena tesugeba iskloti 2 kvadratinius metrus plyteliu arba ikasti viena stulpeli, tai kam jie isviso reikalingi. Kiek eini tiek jie sedi ir ruko

 2. B. parašė:

  Mažeikiai – prekybos centrų miestas. Pramonės praktiškai jokios, o prekybos centrų kaip šviesoforų, pilna. Vienas, prie turgelio jau pradeda griūti. Stovi tuščias ir apleistas. Dar viena Mažeikių įžymybė.

 3. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

  Ar Mažeikių lddp-istai jau atstatė geležinkelį, padarę milžinišką žalą šaliai?

 4. ėjau pro šalį ir mačiau parašė:

  rankų pakilnotojai sėdi. kortų ant stalo betrūksta

 5. Taip parašė:

  Prekybcentriai statomi Latvijos piliečiams,kiek teko girdėti,vyko tyrimas-kiek Mažeikių mieste apsilanko Latvijos piliečių.Dar tiek gerai,kad pardavėjoms yra nemažas pasirinkimas darbo vietų,tik blogai,kad joms moka atlyginimą atsižvelgdami į bedarbystės lygį.

 6. Pritariu parašė:

  Pritariu p. Reginai-kuo mažiau darbo vietų Mažeikiuose,tuo geriau verslininkams,nereikia kelti algų.Jau ir taip vergija įsigali.Ušackui taippat rūpi tik bendravimas su verslininkais.

 7. Regina parašė:

  Klesteri atidavet akmenei ,kiek darbo vietu butu buve,akmenes meras rupinasi savo zmonem,o mazeikieciais kam ,jug iseis valdzia i poilsi,jiem vienodai .

 8. Prekybcentris parašė:

  Vėl su savo prekybcentriais, čia kiekvienam žmogui po viena norit pastatyt?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*