Telšių apylinkės teismo kanceliarijos vadovas – mažeikiškis

Nuotr. iš telsiu.teismai.lt tinklalapio

Telšių apylinkės teismo kanclerio pareigas šį mėnesį pradėjo eiti ilgus metus Mažeikių policijoje tarnavęs Mindaugas Jaremčiukas. Šias pareigas jis užėmė laimėjęs konkursą.

Telšių apylinkės teismo kanceliarija turi naują vadovą – teismo, kurį sudaro Telšių, Akmenės ir Mažeikių rūmai, – administracijos veiklą organizuos ir jai vadovaus M. Jaremčiukas. Teismo kancleris, kuris gimė ir užaugo Sedoje, grįžo dirbti į mūsų rajoną – jo darbo vieta yra Mažeikių teismo rūmuose.
Nuo 2005-ųjų iki 2014-ųjų metų M. Jaremčiukas buvo paskirtas ir dirbo Mažeikių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos viršininku, o nuo 2014 metų dvejus metus jis buvo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininku.
„Pastaruosius dvejus su puse metų buvau Vidaus reikalų ministerijos pensininkas, padėjau šeimai. Telšių apylinkės teismo kancleriu tapau laimėjęs konkursą, kurį rengė Valstybės tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos“, – „Santarvei“ sakė teisės magistro kvalifikacinį laipsnį įgijęs M. Jaremčiukas.

9 Atsakymai į “Telšių apylinkės teismo kanceliarijos vadovas – mažeikiškis”

 1. Žiauru parašė:

  Nu jeigu Klaipėdos AVPK paliko švaria sąžine aš tada prezidentas…įsileido vilką į avidę….užjaučiu ten dirbančius žmones….

 2. Jo parašė:

  Tik niekas neparase, kad jis ne pats is Klaipedos isejo…

 3. besiįdomaujančiam parašė:

  ar jūs skaityti nemokat? Aiškiai parašyta, kad jau buvo VRM pensininkas. Žinoma, norėtumėt, kad buvo nušalintas… Kada jūs, žmonės, liausitės po š… kapstytis?

 4. Būtų įdomu parašė:

  O kodėl išėjo iš Klaipėdos VPK? Ir ar pats išėjo? Daug spragų rašinyje.

 5. Siaip parašė:

  Jus rimtai? O Dieve brangus………

 6. Gerai parašė:

  Puiku, jaunas vyras.

 7. Pastebejimas parašė:

  Du metus nedirbusiam pensininkui visai neblogas rastines vadovo postas,gal ir visai nebutinas magistro laipsnis

 8. X parašė:

  Oho koks pasiekimas,gal ir per vakaro žinias parodys?

 9. tikėkimės, kad parašė:

  Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininko pareigas paliko švaria sąžine, ir ne ,,kažkam paprašius”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*