Traukinys mirtinai traumavo vyriškį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienio naktį prie Kurmaičiuose esančio mažeikiškių vadinamojo geležinio tilto traukinys mirtinai traumavo keturiasdešimtmetį vyriškį.

Tragedija įvyko apie pusę vienuoliktos vakaro, į įvykio vietą buvo iškviestos specialiosios tarnybos. Pirminiais duomenimis, vyras stovėjo ant bėgių, buvo parblokštas atvažiuojančio šilumvežio ir žuvo vietoje. Jau nustatyta, kad žuvusysis – Kurmaičių kaimo gyventojas. Vyriškio drabužiuose rastas atsisveikinimo raštelis.
Ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti pradėjo Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai.
Šilumvežis vyko nuo Bugenių pusės, kur yra gana stati pakalnė. Žmogus stovėjo ant bėgių tuoj už tilto. Šilumvežio mašinistas naudojo garso signalus, jam teko atlikti ir ekstra stabdymą, vis dėlto nelaimės išvengti nepavyko. Kaip informavo geležinkelininkai, tokiu atveju stabdymo kelias būna apie 300–500 metrų.
Šiais ir praėjusiais metais nelaimių geležinkelyje išvengta, 2017 geležinkelio perėjoje žuvo moksleivis, 2016 – vyriškis.

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

9 Atsakymai į “Traukinys mirtinai traumavo vyriškį”

 1. Mykolas parašė:

  Tai suvažinėjo, ar tik traumavo?

 2. ko čia stebėtis parašė:

  ir bartis? Juk čia iš karto aišku, kad žmogus tam buvo apsisprendęs. Tik pasirinko keistą mirtį. Žiaurią.

 3. Vaida parašė:

  Traukinistas pypino,vyras nesutrauke. Ne vienas žmogus girdėjo,Kai pypino Viena trumpa ir poto ilga be perstojo pypino,kol nenuvažiavo… Ir traukinistas(negali sustabdyti nesenai įsibegėjusio traukinistas. Kvaileliai. Daugiau info gaukite,o ne kalbėkite,Nes kai liežuvis apžels nuo pletku apsiverksit gi…

 4. Jonis to garantuotojui parašė:

  Taip ir buvo pilitas TAVO boba tvarke pasimetes ….

 5. Na parašė:

  Kodel traukiniams dar neirengia žiediniu sankružų?

 6. Garantuotai parašė:

  Pilotas tuo tarpu tvarke boba pasimetes ant grindu todel ir nemate.

 7. mazeikiske parašė:

  Vaikinas pats lauke traukinio tam pasiruoses,net atsisveikinimo rastelis buvo

 8. Kajaa parašė:

  O kur tavo loginis mastymas? Nes nesijaucia, jog toki turetum, jeigu nesuvoki, jog traukinio stabdymo kelias yra 1-2km + traukinys vaziavo nuokalne, ko pasekoje stabdymas tampa labai neefektyvus del vagonu inercijos. Tu galvoji visi, kurie valdo traukinius yra zmogzudciai ir jiems niekas kitas nerupi tik kaip nugabent greiciau krovini? Logikos truputi zmogau.

 9. O jetau parašė:

  A tai traukinys negalėjo stabdyti??? Kur konduktorių žmogiškumas?? Paduosiu į teismą tą žmogų, kuris partrenkė nekaltą žmogų!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*