Trečiadienį ant gėlininkų prekystalių karaliavo tulpės

Gėlininkė Rasa sakė, kad per tokias dienas kaip Kovo 8-oji tulpės yra perkamos masiškai ir jų beveik nelieka. Autorės nuotraukos

Šiandien minima Tarptautinė moters diena. Kai kas ją vadina Tulpių švente – tądien vyrai skuba pirkti pavasarinių žiedų ir juos dovanoja moterims.
Mažeikiškiai gėlių pardavėjai „Santarvę“ tikino: šiais metais vyrai dosnesni ir perka daugiau tulpių ar kitų gėlių.

„Santarvė“ trečiadienio rytą aplankė turgavietes ir pavienius prekiautojus, kurie savo klientams siūlė įvairiausių spalvų ir rūšių tulpių bei kitų gėlių.
Didysis miesto turgus tądien tarp pirkėjų nebuvo labai populiarus, o štai Naftininkų gatvėje  įsikūrusioje turgavietėje jų pakako – čia nuo tulpių gausos, jų spalvų raibo akys.
Prekiautojų gėlėmis buvo tiek daug, kad kai kam teko įsikurti už turgavietės teritorijos ribų.
Pavieniai prekybininkai stovėjo ir prie didžiųjų prekybos centrų, Bažnyčios gatvėje, netoli geležinkelio perėjos – ten, kur pėsčiųjų gausiau.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Trečiadienį ant gėlininkų prekystalių karaliavo tulpės”

 1. as parašė:

  ar tik tada geliu tegaunat:::)))))

 2. Ingrida parašė:

  Perskaiciau Antano Z. zinute ir man taip ant sirdies gera pasidare…. O labiausiai pradziugino tai, kad vakare, gryzdamas is darbo vyras ir man parveze didziule puokste geliu. Gerai, kad yra tokia KOVO 8- oji.

 3. ne tik Rusijoje parašė:

  taip pat ir Baltarusijoje, Ukrainoje šiandien išeiginė

 4. Antanas Z. parašė:

  Kai kas bando Kovo 8-tajai prilipdyti tariamo komunizmo bacilas. Bet tai yra nesąmonė. Su komunizmu gal ši šventė turi tik tiek bendro, kad seniau TSRS ši diena buvo išeiginė. Dabar tik Rusijoje Kovo 8- ji paskelbta nedarbo diena. Manau, kad nė viena moteris nesupyks gavusi tulpės žiedelį ar visą jų puokštę. Tad visas moteris ir merginas sveikinu su tarptautine moters diena – kovo 8 -ąja. Būkite visada sveikos ir laimingos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*