„Trikojai“ greičio matuokliai pažeidimus fiksuos ir Mažeikiuose

Telšių AVPK Kelių policijos skyriaus viršininko Roberto Gėčo pastebėjimu, vairuotojams, kurie stengiasi laikytis saugaus eismo reikalavimų, dėl „trikojų“ jaudintis nereikia. Autoriaus nuotrauka

Lietuvoje ažiotažą keliantys modernūs greičio matuokliai, liaudyje jau įgiję pavadinimą „trikojai“, jau pasiekė ir Mažeikius. Šį prietaisą, kuris ketvirtadienį kelioms valandoms buvo įrengtas prie Naftininkų ir Žemaitijos gatvės sankryžos, žiniasklaidai pristatė telšiškiai policijos pareigūnai.

Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas du naujus greičio matavimo prietaisus „PoliScan FM1“ įsigijo metų pradžioje, jie bus naudojami visos komisariato aptarnaujamos teritorijos, kuri apima Telšių, Mažeikių, Kelmės ir Akmenės rajonus, keliuose ir gatvėse.
„Viena iš pagrindinių ir gausiausių eismo nelaimių priežasčių, kurios neretai lemia ir eismo dalyvių žūtis bei sužalojimus, yra leistino greičio viršijimas. Įsigydami šiuos greičio matuoklius mes nesistengiame surinkti kuo daugiau baudų, statydami juos sunkiai pastebimose vietose. Atvirkščiai – tai bus viena iš greičio kontrolės priemonių, kuria siekiama sumažinti avarijų dėl šios priežasties skaičių, ir tokie greičio matuokliai bus statomi ten, kur yra intensyvus eismas ir dažniausiai registruojami eismo įvykiai“, – pristatydamas prietaisą kalbėjo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Gečas.
„Trikoju“ matuokliu pažeidimą galima užfiksuoti 300 metrų atstumu, greitis fiksuojamas nuo 10 iki 320 kilometrų per valandą.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “„Trikojai“ greičio matuokliai pažeidimus fiksuos ir Mažeikiuose”

 1. Anonimas parašė:

  ar kas nors pasidomejo ju veikimu, ju klaidomis? ir jeigu tikrai noretu sumazinti avaringuma,tai pastatytu zenkla,tada tikrai niekas nevirsytu

 2. Va ce parašė:

  Tai gerai,mazeikiuose butinai ju reikia kuo daugiau,nes ten visi sumaho pusbroliai,deriausi vaditeliai eutopos po haholu.

 3. Tevas parašė:

  Kokie trikojai prie nokyklu tegul budi vien pazeidimai iveztu vaikus i klase tik pro duris netelpa

  1. Saulius parašė:

   Pritariu jums, kas dedasi prie mokyklu, kai tevai atveza ar atvyksta pasiimti vaiku. Sustoja kaip nori uzstato auto ir tu lauk kol jo vaikas grys, tada ir tu pajudesi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*