Tyrėjui įbrukti kyšio nepavyko

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Naminės degtinės laikytoja nuo atsakomybės bandė išsisukti dviem šimtais litų.

Tai jau ketvirtas šiais metais ikiteisminis tyrimas Mažeikių policijos komisariate, pradėtas dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus.

Pareigūnai užklupo netikėtai 

Šįkart pinigais nuo administracinės atsakomybės bandė išsisukti šešiasdešimtmetė naminės degtinės laikytoja. Pinigų ji norėjo įsiūlyti rajono Policijos komisariato kabinete. 
Tą rytą, turėdami operatyvinės informacijos, policijos pareigūnai apsilankė viename iš Ventos gatvės butų, kuris priklauso šešiasdešimtmetei D. R.
Moteriai pareigūnų vizitas buvo netikėtas – bute rasta ir paimta 1,3 litro skysčio, kuris skleidė naminės degtinės kvapą.
Moteris kartu su radiniu buvo išvežta į Policijos komisariatą ir kriminalinės policijos tyrėjo kabinete apklausta. Už tokį administracinį pažeidimą mažeikiškei gresia piniginė bauda nuo trijų šimtų iki pusantro tūkstančio litų.


Griežtesnė atsakomybė 

Siekdama išvengti atsakomybės, moteris policijos tyrėjui pasiūlė dviejų šimtų litų kyšį už tai, kad nebūtų surašytas administracinių tiesės pažeidimų protokolas. 
Buvo užfiksuotas bandymo papirkti pareigūną faktas, mažeikiškės atžvilgiu, be administracinės teisenos, pradėtas ir ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia laisvės apribojimas, bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Tai jau ketvirtas bandymas papirkti policijos pareigūnus šiais metais mūsų rajone – visus tris pirmuosius kartus pareigūnus šimtu, penkiasdešimčia litų bei penkiasdešimčia litų ir dvidešimčia latų bandė papirkti kelių eismo taisyklių pažeidėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*