- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Ugnis pasiglemžė visą šeimos turtą

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Praėjusį penktadienį viename iš Pavasario gatvės butų kilo gaisras. Žmonės nenukentėjo, tačiau iš degančio buto išbėgusi moteris su dviem vaikais liko be nieko.
Ugnis pasiglemžė ne tik baldus, daiktus, bet ir drabužius. Kas nesudegė, aprūko, tad tapo nebenaudojama.
Neabejingi mažeikiškiai, išgirdę apie nelaimę, suskubo šeimai padėti, dovanodami įvairių daiktų, drabužių.
Neoficialiai kalbama, kad gaisras kilo nuo nuorūkos, įkritusios pro atvirą balkono langą.

Išbėgo kaip stovi

Dviejų vaikų mama Inga Virkutytė dar ilgai prisimins liepos 13-osios dienos įvykius, kada jos šeima patyrė didžiulį išbandymą. Moteris džiaugėsi, kad, kilus gaisrui, nei ji, nei vaikai stipriai nenukentėjo.
Moteris su berniukais buvo namuose, virtuvėje, kai apie balkone įsiplieskusią ugnį jai pranešė kaimynai. Jie pirmieji iš pirmame aukšte esančio balkono pamatė virstančius dūmus.
Iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams, moteris pati mėgino slopinti ugnies liežuvius, tačiau nesėkmingai. Matydama savo bejėgiškumą ir tai, kad ugnis plinta, I. Virkutytė su dviem vaikais išbėgo į lauką. Dėl galimų sužalojimų visi buvo nuvežti į ligoninę, tačiau po medikų apžiūros dar tą pačią dieną šeima buvo išleista namo.

Visiškai sunaikino

Penktadienio vakarą I. Virkutytė grįžo į liepsnų nuniokotą butą. Tai buvo antras smūgis – moteris pamatė, kas liko iš dviejų kambarių buto, kur su dviem sūnumis ji gyveno nuo 2014-ųjų.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.