Ugnis sunaikino daugiavaikės šeimos namą

Gaisro nuostoliai: ugnis sunaikino daugiavaikės šeimos namą. Nuotrauka iš Mažeikių PGT

Penktadienio popietę Sedos seniūnijoje esančiame Dūmaičių kaime kilęs gaisras lėmė didžiulius nuostolius – ugnis praktiškai sunaikino gyvenamąjį namą.

Apie pusę trijų dienos rajono priešgaisrinės ugniagesių gelbėtojų pajėgos gavo pranešimą, kad Židikų gatvės gale dega medinis namas. Kai pirmasis Sedos ugniagesių gelbėtojų ekipažas atvyko į vietą, namas jau degė atvira liepsna, šiferinis stogas buvo sukritęs į vidų.
Malšinti ugnies buvo atvykusi ir Telšių ugniagesių gelbėtojų vandenvežė, bendromis ugniagesių pastangomis pavyko išsaugoti netoli namo buvusius vasarnamį ir ūkinį pastatą. Namo stogas nudegė, apdegė sienos ir vidus, išdužo langų stiklai.
Kaip informavo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Mindaugas Gaurilavičius, pradėtas tyrimas gaisro priežasčiai nustatyti, be namų liko daugiavaikė šeima.
Kiti savaitgalį įvykę incidentai buvo mažareikšmiai: Aitvaro gatvėje dvi dienas iš eilės padegta bebrų užtvanka, žolė, degusi nedideliame plote, gesinta Lėteniuose, šeštadienį Žemaitijos gatvėje, laukymėje prie degalinės, degė sofa lova, nuo jos jau buvo užsidegusi žolė ir krūmokšniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*