Utenos ralyje – ir mažeikiškių pergalės

Sniegu užversti keliai Vitalijaus Plastinino ir Giedriaus Šileikio ekipažui netrukdė sėkmingai finišuoti. Alfonso RAKAUSKO nuotrauka

Mažeikių automobilių sporto klubo ekipažai dalyvavo jau antrose žiemiškose varžybose. Šį kartą jie rungtyniavo Utenoje vykusiose „Winter Rally 2019“ varžybose.

Šios varžybos buvo Lietuvos ralio ir Lietuvos ralio sprinto čempionatų I etapas, iš viso varžybose dalyvavo 50 ekipažų iš penkių valstybių.
„Penktadienį susipažinome su trasa, vyko iškilmingas varžybų atidarymas. Turėjo vykti naktiniai greičio ruožų etapai. Gaila, bet dėl nedrausmingo ralio žiūrovų elgesio du naktiniai greičio ruožai buvo atšaukti, tad iš viso pravažiavome tik dešimt greičio ruožų“, – įspūdžiais dalijosi Mažeikių ASK vadovas Vitalijus Plastininas.
V. Plastininas ir Giedrius Šileikis, važiavę automobiliu „Mitsubishi Lancer Evo X“, Open klasėje užėmė antrą bei trečią vietas absoliučioje įskaitoje. Mažeikių ASK klubo debiutantai
Simonas Bieliauskas ir Julius Vandys, važiavę BMW E36 Compact SG3 klasėje, iškovojo pirmą vietą, Justas Simaška ir Aurimas Kropas, važiavę BMW 328 2WD klasėje, užėmė penktą vietą, o varžybose debiutavęs Tado Pupeikio ir Tomo Pupeikio ekipažas, važiavęs BMW 318, pasitraukė iš trasos dėl pavarų dėžės gedimo.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.