- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Už išvirtusią eglę – administracinė atsakomybė ir piniginė bauda

Gyventojai įtaria, jog eglė Mindaugo gatvėje nuvirto dėl to, kad buvo per daug atkastos jos šaknys. Nuotrauka iš namo bendrijos archyvo

Mažeikiškiai pasipiktino dėl daugiabučio kieme augusios, statybininkų išverstos ir supjaustytos eglės, kuri privalėjo būti išsaugota.
Gyventojai įtaria, kad apie tris dešimtmečius augusi eglė buvo išversta dėl netinkamo rangovų, tvarkančių aplinką prie atnaujintų daugiabučių Mindaugo gatvėje, darbo.
Rangovai tvirtina, kad medis išvirto dėl stipraus vėjo, o ne dėl jų kaltės. Tačiau aplinkosaugininkai yra kitokios nuomonės ir kalba apie kelių šimtų eurų baudą.

Į redakciją kreipėsi Mindaugo g. 13-ojo namo gyventojai. Mažeikiškiai pasipiktino, kad tvarkant aplinką prie jų atnaujinto daugiabučio, buvo išversta apie tris dešimtmečius kieme augusi eglė. Gyventojai įsitikinę, kad eglė griuvo dėl to, kad rangos darbus atliekantys darbininkai per daug pakirto medžio šaknis.
Įvykio liudininkai teigia, kad patys darbininkai, pamatę, kas nutiko, dar bandė eglę atstatyti į vietą, tačiau nesėkmingai.
Medis vis dėlto buvo supjaustytas ir išvežtas.

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.