Už nužudymą – 10 metų nelaisvės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismas antradienį išnagrinėjo daugiau kaip prieš dvejus metus Mažeikiuose įvykdyto nusikaltimo, kurio metu žuvo dvidešimtmetis jaunuolis, aplinkybes ir paskelbė nuosprendį.
Jau septintą nuosprendį išgirdusiam mažeikiškiui už nužudymą skirta dešimties metų laisvės atėmimo bausmė.

Kūną rado narai

Nusikaltimas, kurio metu žuvo dvidešimtmetis A. G., įvyko dar 2014 metų balandžio 26-ąją kiek po vidurnakčio. Prie Sodų kelio rajone esančio vandens telkinio tą vakarą laiką leido dvi jaunuolių grupės, kurių keliai susikirto. Vienai jaunuolių grupei pasirodė, kad antroji grupė ne taip atsiliepė apie jų kompanijoje esančias merginas ir juos sumušė.
Po muštynių trys vaikinai – šešiolikmetis, dvidešimtmetis ir metais vyresnis – buvo sumesti į tvenkinį. Du iš jų išplaukė, o štai dvidešimtmetis dingo.
Vaikinui nepasirodžius namuose, kitą dieną buvo paskelbta jo paieška. Įtarus, kad jis galėjo nuskęsti, vandens telkinį išžvalgė Telšių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai, kurie aptiko vaikino kūną.
Apklausus liudininkus ir pastebėjus sukruvintą vaikino nosį, mažeikiškiai kriminalistai sulaikė net septynis konflikte dalyvavusius asmenis.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video