Vairavimas neblaiviems: skirtos baudos, konfiskuoti automobiliai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dviejų neblaivių rajono gyventojų pasivažinėjimai automobiliais miesto gatvėmis buvo sustabdyti budėjusių policijos pareigūnų.
Tuo tarpu Mažeikių rajono apylinkės teismas devyniolikai neblaivių anksčiau įkliuvusių vairuotojų skyrė nuobaudas, keturiems iš jų teks atsisveikinti su automobiliais.

Kelionės į miestą nenusisekė

Du jauni vyriškiai iš aplinkinių gyvenviečių į policijos pareigūnų rankas mieste įkliuvo šeštadienį ir sekmadienį. Šeštadienį, penkiolika minučių po vidurnakčio, mieste budėjęs policijos ekipažas dokumentų patikrai ties Žemaitijos gatvės 25-uoju namu sustabdė automobilį „VW Golf“. Nuo vairuotojo pažymėjimo neturinčio 21-erių metų bugeniškio M. B. sklido alkoholio kvapas, o alkoholio tikrintuvas užfiksavo 1,68 promilės girtumą. Vaikinas pareigūnams teigė, kad šventė gimtadienį ir prieš valandą gėrė alkoholį.
Tuo tarpu sekmadienį, apie pusę keturių ryto, sulaikytas 25-erių metų leteniškis S. D. nuo bet kokių paaiškinimų policijai susilaikė ir pasirašyti atsisakė. Jo vairuojamą automobilį mieste budėjęs ekipažas pastebėjo Žemaitijos gatvėje. Automobilis įtartinai manevravo ir buvo sustabdytas ties Sodų gatvės ketvirtuoju namu. Čia ir paaiškėjo, kad viešajame eisme ši mašina dalyvauja neteisėtai – ji neregistruota bei nedrausta privalomuoju draudimu, o ir jos vairuotojas, jau baustas anksčiau, yra neblaivus – nustatytas 1,69 promilės girtumas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Vairavimas neblaiviems: skirtos baudos, konfiskuoti automobiliai”

  1. To E.V. parašė:

    Net jei bausmė už automobilio vairavimą neblaiviam būtų galvos nukirsdinimas įvykio vietoje, gal tai kažkiek ir išgąsdintų girtuoklius, bet jie vis tiek taip darytų. Piniginės bausmės yra tik tam , kad atėmę pinigus, juos galėtų pasidalinti saujelė valdančiųjų. Šaukia: mokėkite mokesčius ir jums bus nemokamas mokslas , gydymas ir t.t..Sumoki mokesčius ir, atėjęs į ligoninę ar įstojęs mokytis sužinai , kad ir už gydymą, ir už mokslą mokėti reikia. Ir tai vyksta tik todėl, kad yra taip galvojančių, kaip E.V. Kol automobilius vairuos girti policininkai, politikai ar kiti valdantieji, tol iš eilinių piliečių nereikia tikėtis sąmoningumo. Manau, kad pasižiūrėjus statistiką paaiškėtų, kad daugiausia avarijų su žmonių žūtimis, sukelia būtent girti policininkai/teisėsaugininkai-esantys ar buvę.

  2. E.V. parašė:

    Visu šimtu palaikau pareigūnus ir dėkoju už jų darbą. Taip ir turi būti. Prašymas tik vienas: pasekmės už vairavimą apsvaigus ir kitokius KET pažeidimus turi būti skelbiamos, skelbiamos ir skelbiamos. Kuo daugiau skaitys, tuo daugiau žinos, kuo viskas tai gali baigtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*