- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Valdininkų sprendimas – tik popieriuje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės valdininkai ir politikai prieš pusantrų metų prakalbo apie legalių naminių keturkojų kapinių ir šunų vedžiojimo aikštelių įrengimą. Tam pritarė ir situaciją aiškinusis Savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta komisija. Tačiau geri ketinimai taip ir liko popieriuje.
Mažeikiškiai, norintys savo keturkojus augintinius vedžioti tvarkingai, įžvelgia ir kitą problemą – augintinių ekskrementams išmesti skirtų specialių dėžių mieste – per mažai.

Prieš pusantrų metų į mieste dėl šunų kylančias problemas dėmesį atkreipė Savivaldybės administracijai bei Tarybos Kaimo ir gamtos apsaugos komitetui skundą parašiusi miesto gyventoja. Komiteto posėdyje politikai, susipažinę su mažeikiškės laišku, pritarė, kad problemos egzistuoja ir jas būtina spręsti.
Komitetas įpareigojo Savivaldybės administraciją pateikti išsamią informaciją apie situaciją rajone, išsiaiškinti, kokios yra galimybės įrengti šunų vedžiojimo aikšteles, kapines.
Politikų užduotį sprendė Savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus sudaryta komisija, vadovaujama jo pavaduotojo Sauliaus Šiurio. Į komisiją buvo pakviesti kai kurių Savivaldybės administracijos skyrių, miesto seniūnijos, Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai.
Plačiau – antradienio laikraštyje.