Varnos pirotechnikos priemonėmis vejamos iš miesto

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šiaulių aplinkosaugininkai leido iki balandžio 1 d. Mažeikių seniūnijos teritorijoje pirotechninėmis priemonėmis baidyti varninius paukščius. Šį darbą organizuojanti Mažeikių seniūnija tikisi, kad tai sumažins šių paukščių gausą mieste ir jie sukti lizdus persikraustys atokiau.

Gavo leidimą

Mažeikių seniūno pavaduotojas Alfredas Valančius informavo, kad darbai vykdomi remiantis Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento išvada dėl varninių paukščių gausos reguliavimo Mažeikių miesto teritorijoje ir Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.
Tačiau, kaip ir ankstesniais metais, metų pradžioje aplinkosaugininkai Mažeikių rajono savivaldybei  miesto parkų ir skverų teritorijose reguliuoti varninių paukščių – varnų ir kovų – populiaciją, ardant jų lizdus, naudojant pirotechniką bei kitas garsinio atbaidymo priemones, buvo leidę tik iki kovo 1-osios, o vėliau – nuo liepos 1-osios.
Savivaldybės administracija bandė prašyti Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento, kad ardyti lizdus bei baidyti paukščius pirotechniniu būdu būtų leidžiama iki balandžio 1-osios, tačiau į prašymą atsižvelgta nebuvo.
Ir vis tik mažeikiškiams po didelių derybų pavyko gauti dar vieną leidimą, kuriuo leista varninius paukščius pirotechninėmis priemonėmis baidyti ilgiau – nuo kovo 13-osios iki balandžio 1 dienos.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Varnos pirotechnikos priemonėmis vejamos iš miesto”

 1. seniunijos bepročiams parašė:

  Durniai toje seniūnijoje ir tiek. Išvaikė varnas iš parkelio. O tos kažkur turi gyventi. Tai susisuko lizdus miegamuosiuose rajonuose. Tai dabar turime triukšmą ir taršą, ne kažkur miesto užkampyje, o gyvenamoje zonoje. “Ačiū” durniams už tokius sprendimus. Kad jus kur š****, susuktų, bepročiai.

 2. mažeikietis parašė:

  Durnių laivas. Pinigų švaistymas, o naudos jokios. Po mėnesio pamatysim kokia nauda…

 3. as parašė:

  Geriau daugiabuciu kiemus isasfaltuotu ! Butu daugiau naudos.

 4. Komentatorius parašė:

  Kada bus gautas leidimas pirotechnikos priemonėmis ardyti lizdus iš Laisvės ir Laižuvos gatvių sankryžos pastato?

 5. esmė parašė:

  Dar kartą, paskutinį,- vienas žmogus (nesvarbu kad seniūnas) įrodė, kad leidimą baidyti ir po kovo 1 dienos, kada pradedami sukti lizdai, galima gauti ir mažeikiškiai yra svarbiau už kovarnius, tik ar to užteks, mano manymu, jie gudručiai, be šaudymo visuotinio rezultato pritrūks.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Pamanyk, seniūno nuopelnų ir asmeninių pažinčių nepaminėjo. Tai nuostolis.
  O kad laikraštis parašo apie miesto ar rajono negeroves, aišku, kažkam nepatinka. Gal tam, kas tas negeroves turėtų spręsti?:)

 7. to komentatoriams parašė:

  ar skaityti nemokate, ar ką skaitote nesuprantate :).

 8. vanda parašė:

  Esmė ir yra kad seniūnas įrodė kad leidimą galima gauti ir čia reikia tik džiaugtis o ne dergtis, ką ypatingai laikraštis skatina, kad tik mieste būtų blogiau

 9. balius parašė:

  ką čia santarvė rašinėja niekus, žino bet,,,, leidimą baidyti gavo asmeninių pastangų ir pažinčių dėka seniūnas šarūnas Armonas, dabar lauksim ar padės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*