Verslo liudijimai Mažeikiuose – populiarūs

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mokesčių inspekcijos pirmojo  pusmečio duomenimis, apskrityje daugiausia gyventojų verslo liudijimų įsigyta Mažeikių ir Plungės rajonuose. Populiariausios verslo sritys – prekyba ir grožio bei statybos paslaugos.

Pusmečio statistika

Telšių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Telšių AVMI) informuoja, kad apskrityje per šių metų pirmąjį pusmetį verslo liudijimus buvo įsigiję apie 3300 gyventojų. Palyginus su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, šis skaičius šiek tiek  sumažėjo.
Daugiausia – po 950 gyventojų – verslo liudijimų buvo įsigiję Plungės ir Mažeikių rajonuose. Telšių rajono ir Rietavo savivaldybėse verslo liudijimai atitinkamai buvo išduoti beveik 900 ir kiek mažiau nei 390 gyventojų.

Populiariausios veiklos

Pastebėta, kad Mažeikių, Telšių ir Plungės rajonuose populiariausios veiklos yra prekyba tik ne maisto produktais, kirpyklų, kosmetikos kabinetų ir salonų, soliariumų veikla, taip pat specialieji statybos darbai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Verslo liudijimai Mažeikiuose – populiarūs”

  1. emigrantui parašė:

    Visiškai pritariu emigrantui, absurdiška yra Lietuvoje steigti verslą, nes atiduodi daugiau, nei uždirbi. Moki valstybei didžiausius pinigus, o gauni tik kažkokį popiergalį, kuris liudija, kad esi “Verslininkas”… nei draudimo, nei bandomojo laikotarpio… nieko NEGAUNI !

  2. emigrant parašė:

    Tokie “verslo” liudijimai yra tik vagių ir plėšikų valdomoje bananų respublikoje.tokios idiotiškos tvarkos nėra jokioje civilizuotoje es šalyje.Sakykime,turiu darbo 3-4 dienas.Pagal šitą vagių klanų sugalvotą tvarką dar neuždirbęs nei cento turiu susimokėti orinį psd už mėnesį ,bei sodrai iš kurios nieko negausi.tai kas man belieka už darbą?centų sauja?tokia neteisybė mane kaip ir daugumą privertė emigruoti iš šitos bepročių valdomos šalies.PS. Norvegijoje irgi yra sveikatos draudimo mokestis.Tačiau jei per metus nepasinaudoji gydymo įstaigų paslaugomis,jis yra gražinamas.Lietuvoje jis skirtas įvairiausių spalvų kiaulėms prie lovio šerti.Gal ir piktas šis komentaras,tačiau tokia neteisybė prie to privedė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*