Verslo skatinimo plane – pramonės parkas

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės tarybos posėdyje patvirtintas Mažeikių rajono savivaldybės priemonių planas „Dėl naujų investicijų pritraukimo ir verslo skatinimo Mažeikiuose“.

Siekis – steigti pramonės parką

Šis planas buvo pristatytas praėjusiame Tarybos posėdyje. Praėjusį penktadienį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje mero patarėjas investicijų klausimais Virgilijus Radvilas sakė, kad Tarybos nariai pasiūlė šį planą papildyti punktu apie pramonės parko steigimą Mažeikiuose.
„Dėl to dokumente atsirado nauja formuluotė: parinkti pramonės vystymui tinkamą teritoriją, parengti reikiamus teisės aktus ir iki 2019 metų įsteigti pramonės parką Mažeikiuose“, – kalbėjo savivaldybės atstovas.

Reikalingumu neabejoja

Naujų investicijų pritraukimo ir verslo skatinimo priemonių plane numatytos tokios priemonės:  verslo ir naujų darbo vietų kūrimo rajone skatinimas, numatant mokesčių lengvatas investicijoms; infrastruktūrą gerinančių ir tikslinių pramonės plėtros teritorijų patrauklumą skatinančių projektų įgyvendinimas; naujų Europos Sąjungos lėšų pritraukimas į pramonės vystymo teritorijas; darbo jėgos resursų pritraukimas ir specialistų ruošimas Mažeikiuose, kt.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

16 Atsakymų į “Verslo skatinimo plane – pramonės parkas”

 1. mes patys renkame tas minėtas šutves parašė:

  Sveiki, mes patys renkame tas minėtas šutves.O išrinktieji priima sprendimus, paskiria asmenis į pareigas savivaldybėje. Tad nėra ko kaltinti.Tik pačius save. Matyt Mažeikiai, mes to nusipelnėme…Mano asmeninė nuomonė Virgilijus Radvilas-vienas geresnių žmonių Mažeikiuose. Būtų įdomu sužinoti jo požiūrį ir indėlį paskiriant Mažeikių verslininkų asociacijos prezidentą?

 2. ŠUTVĖ parašė:

  Taip ir norisi parašyti d…….. šutvė.

 3. kazimieras parašė:

  Mazeikiams ateitis niuri, nieko gero ir idomaus,tik viena savivaldybe klesti, sovietiniu nomenklaturininku , gera darboviete ,o kas daugiau tik vieni tusti plepalai……………..

 4. Vilė parašė:

  Kaži kur dingo medienos petdirbimo įmonė Mažeikiuose?
  Liko tik iliuzijos!!!

 5. parašė:

  Tą Radvilos verslo skatinimo programą susikiškite į atitinkamą vietą , geriau, jeigu tai būtų galima , už Europos sąjungos lėšas, norintiems žmonėms išvykti į užsienį DIRBTI IR UŽSIDIRBTI , kompensuoti kelionės išlaidas . Manau ,kad būtų žymiai didesnė nauda , nei tas valdžios pramonės parko steigimas. Juk jau akivaizdžiai matosi ,kad Mažeikiai – mirštantis miestas , o galutiniame rezultate gavosi taip ,kad Laisvės ir Žemaitijos gatvių rekonstrukcija naujų verslo intesticijų nepritraukė . Ir viešujų erdvių sutvarkymas ir naujos šaligatvių plytelės nepaskatino naujus verslininkus investuoti . Net pats verslininkas Radvilą nubėgo dirbti į valstybės tarnybą, juk niekur taip gerai nėra, kaip dirbti valstybės tarnyboje, todėl tas aparatas ir plečiasi . Juk vienas konservatorius aiškiai pasakė,, Mažeikiai be dujų – Mažeikiai be ateities” .

 6. Tie patys veidai nnn metu parašė:

  O ka gero padaret del miesto??? Kur jusu sprendimai del statomos degalines??? Ar bent isivaizduojat kokia tarsa sklis zmonems??? Ar pasidomejot, kokia zala organizmui, zmoniu sveikatai? AR Jums isvis rupi savi zmones? Teisingai sake Kristus ne tas yra aklas, kuris nemato, o tas kuris nenori matyti…man geda uz tokia valdzia…SIAUBAS

 7. shiusha parašė:

  koki cia imanoma versla kurti ar investicijas daryti, jeigu nera kvalifikuotos darbo jegos? visi, kas ka sugeba, jau issivazinejo, o uz ta pacia alga zmogaus is kito rajono neatsivesi. jus ruosiates vaisius skinti, kai dar daigai nepaseti.

 8. Gintas parašė:

  Na jus cia kalbate apie arena kurios kalboms tik apie 10 metu ar klasterius kuriam tik kokie 3 metai, bet juk yra viadukas ar gelezinkelio iskelimas su visokiomis variacijomis ir studijomis projektais ir t.t kurio problema ” sprendziama” buvo dar anais senais laikais pries 35 metus iki siol!!! ir ka mes cia rezultate turime puse demontuotu gelezinkelio keliu ir privaziavimo keliu, taigi dar truputi “padirbes” ir problemos kaip nebuta, ko ne saunuoliai?, dirba :)))

 9. Gintas parašė:

  Kazkaip ar dar ne per toli tie rinkimai, kad jau pradedamas rodyti “darbas”, o tai dar ims ir pamirs liaudis tuos “nuopelnus rimtose susirinkimose”

 10. stasys parašė:

  Jo del arenos tai juokas pro asaras:))) turejo rudeni pradet statybas :))kolkas dar nedaug veluoja ziuresim kas toliau

 11. Medienos klasterį jau pastatė parašė:

  Medienos klasteris jau dirba pilnu pajėgumu. Eilė dabar – pramonės parkui, o dar vėliau – prekybinės laivybos Venta atidarymas….

 12. E.V. parašė:

  Kur tas pramonės parkas bus ir kiek darbo vietų jis suteiks mažeikiškiams? Jau laukėm ir medienos klasterio su tūkstančiu darbo vietų, jau ir sporto arenos nesulaukiam. Vieni pažadai. Pažadėjai – padaryk. Pažadėjai ir nepadarei – rinkis savo mantą ir dink iš akių, kad niekas daugiau nematytų. O dabar jokio gėdos jausmo. Sėdi toliau, varto kiaulės akis ir toliau čiulpia valstybės spenį. Verslininkai atsirado. Už eurą perka, už tris parduoda. Iš tų dviejų procentų ir gyvena.

 13. Puolis parašė:

  na meras pasisilde Dziugelio atliktu darbu spinduliuose, bet pats nieko nenuveike apart pasirupinimo savo gerove, kelio asfaltavimu iki namu, marciu idarbinimu savivaldybes istaigose … direktorius neatsiliko bet ir aplenke.

 14. Jazminas parašė:

  Sporto arenos projektas jau pusę metų “nagrinėjamas”. Kiek klausiu, tiek gaunu tą patį atsakymą – parengtas projektas, nagrinėjamas projektas ir t.t. Per tiek laiko jau buvo galima ir pastatyti.

 15. Būtent! parašė:

  Popierius viską iškęs! Kur klasteris? Ar nors pradėjote rūpintis vieta, kur jis neva turėjo būti statomas? Ne! Nes tai buvo tik rinkmų kozeris! Kur sporto arena? Ar yra numatytos lėšos jai statyti? Ne! Ar savivaldybės ekonomikos skyrius pateikė informaciją, kiek tam verslo parkui reikės pinigų? Ne! Ar nors kokia suma yra numatyta biudžete? Kuo jūs žmones laikot? Visiškais dundukais?

 16. Rolandas parašė:

  Ketinimai ant popieriaus geri. Sporto arena jau greitai pražils besiketindama. Ar nebus taip ir su verslo parku?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*