- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Vėtra praėjo neužkliudžiusi mūsų rajono

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą pajūryje ir Plungės rajone siautusi vėtra mūsų rajono apylinkes aplenkė – seniūnijose nuostolių neužfiksuota.

Ketvirtadienio vakarą kaimyninį rajoną užklupo vėtra. Vėjas vertė medžius, gadino stogus, vanduo sėmė rūsius. Daug kur prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos, Telšių apskrityje jie buvo kviečiami net 24 kartus – daugiausiai šalyje. Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje ketvirtadienio vakarą iškvietimų nebuvo.
„Gavę informacinį biuletenį apie artėjantį škvalą, buvome pasiruošę skubėti gyventojams į pagalbą, tačiau jos neprireikė – stipraus vėjo nebuvo, mieste nusiautė tik lietus“, – sakė Mažeikių PGT vyriausiasis specialistas Mindaugas Gaurilavičius.
Vėtros pasekmė – nuvirtusi liepa
„Santarvės“ kalbinti devynių mūsų savivaldybės seniūnijų vadovai teigė, kad žinių apie nuvirtusius medžius, sugriovimus ar kitokias vėtros pasekmes penktadienio rytą negauta. Rajono gyventojai tik džiaugėsi, kad lietus šiek tiek pagirdė žemę, leido jai bent kiek atsigauti nuo sausros.
„Laižuvoje gal tik valandai buvo dingusi elektra, tačiau elektros tiekimas greitai buvo atstatytas“, – sakė Laižuvos seniūnas Algimantas Auškalnis.
„Vienintelis vėtros padarinys – prie miestelio, pėsčiųjų take, nuvirtęs medis. Kiek žinau, šią sutrešusią liepą jau supjaustė kelininkai, pėsčiųjų takas atlaisvintas, daugiau jokių nusiskundimų negavome“, – kalbėjo Tirkšlių seniūnas Juozas Kungys.