Viekšniuose – kaukėtų plėšikų antpuolis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį į policiją kreipėsi 71-erių metų Viekšnių miestelio gyventojas – savo namuose jis buvo užpultas plėšikų.

Viekšniškį užpuolė namuose

Pasak nukentėjusiojo, užpuolikai jo namuose pasirodė apie vienuoliktą valandą dienos. Vienas buvęs namuose vyriškis išgirdo skambutį į duris ir, nieko blogo negalvodamas, jas atidarė. Į patalpas įsiveržė du kaukėti vyrai. Vienas iš jų partrenkė ant žemės garbaus amžiaus žmogų, jį prispaudė ir reikalavo atiduoti pinigus.
Tuo metu kitas laiko veltui nešvaistė – jis vertė stalčius, spinteles, apieškojo kambaryje stovinčią komodą ir aptiko joje piniginę su aštuoniasdešimčia litų. Pasitenkinę šia suma plėšikai iš namų išsinešdino.

Įtariamųjų nenustatyta

Kaip informavo kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, vos gavus pranešimą apie plėšimą, į Viekšnius išvyko policijos kriminalistai. Pareigūnai čia dirbo visą dieną, dirbama ir ketvirtadienį – renkama kriminalinė žvalgybinė informacija.
Kol kas įtariamųjų šiuo nusikaltimu nustatyti nepavyko.
Vasario pabaigoje šiame miestelyje jau buvo užfiksuotas panašus nusikaltimas, kai pro langą pas garbaus amžiaus viekšniškę įlindo trys nepilnamečiai. Visi jie buvo sulaikyti.
Plėšimas priskiriamas prie sunkių ir labai sunkių nusikaltimų, tokiems nusikaltimams tirti skiriamas ypatingas dėmesys. Už plėšimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Mažeikių rajone praėjusiais metais buvo įvykdyti net 43 plėšimai – penkiolika daugiau negu 2012 metais.
Šiemet sausį policininkai pradėjo tik vieną ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo.

One Reply to “Viekšniuose – kaukėtų plėšikų antpuolis”

  1. va va parašė:

    pristatem socialiniu namuku pagal europinius reikalavimus- pasekmes jau jauciam…juokas per ašaras. ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*