Vietoj medienos – administracinė nuobauda

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Bandymas savavališkai valstybiniame miške išsikirsti medienos mažeikiškiui baigėsi administracine nuobauda bei jau paruoštos medienos konfiskavimu.

Penktadienį Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninio padalinio darbuotojai, atlikdami kasdienes pareigas, pastebėjo Krakių apylinkėse miško keliuke stovintį krovininį automobilį, kuris buvo pakrautas beržinėmis iki dviejų metrų ilgio supjautomis žaliomis malkomis. Kadangi medieną galima gabenti tik turint galiojančius, užpildytus medienos įsigijimo ir gabenimo dokumentus, automobilio vairuotojo miškininkai paprašė juos pateikti.
Patikrinus dokumentus, nustatyta, kad Mažeikiuose gyvenančiam vyriškiui buvo išduotas leidimas pirkti medienos ruošos liekanas.
„Atėję į dokumentuose nurodytą vietą, minėtą asmenį sutikome plyno kirtimo biržėje, kur medienos ruošos liekanos buvo sukrautos į krūveles. Apžiūrėję aplinkinius sklypus, šešiolikos metų jaunuolyne radome neteisėtai iškirstų medžių kelmus“, – apie nusižengimą „Santarvei“ kalbėjo Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninio padalinio miško apsaugos specialistas Paulius Gedrimas.
Sumatavus kelmus buvo nustatyta, kad neteisėtai yra iškirsta aštuoniolika čia augusių beržų ir trys juodalksniai, apklaustas asmuo prisipažino savavališkai iškirtęs šiuos medžius.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Vietoj medienos – administracinė nuobauda”

  1. Siaip parašė:

    Nubaustas niekadejas, valstybes biudzetas pasipildys kokiais 400€ is baudos. Tuo tarpu savivaldybese “isisavinami” pinigeliai simtais kartu virsijantys sia baudele ir niekam nieko. Ai tiesa, Anyksciu mera STT sulaike, bet tas jau naglai paciam savivaldybes pastate eme, ne taip kaip kiti merai ir valdininkeliai – kazkur pirtelese, pakrumese, zodziu toliau nuo sienu, kuriuose knibzda blakes…

  2. As parašė:

    Seniai laikas tuos dalykus tvarkyti, nes naglu snukiu yra vagiama tiek iš valstybinių, tirk iš privačių miškų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*