Vietoje prekybos centro – apleisti pastatai?

Suplanuoto „Lidl“ prekybos centro vietoje buvusios duonos kepyklos nebus. Nuotr. iš mazeikiai.lt tinklalapio

Beveik prieš mėnesį vyko viešas susirinkimas, kuriame su visuomene buvo svarstomi prekybos paskirties pastato naujos statybos Skuodo g. 2 projektiniai pasiūlymai.
Vietoje buvusios duonos kepyklos buvo planuojama statyti „Lidl“ prekybos centrą su papildomu įvažiavimu iš Ventos gatvės. Tačiau Mažeikių rajono savivaldybė pateikė neigiamą atsakymą prekybos centro statytojams, pageidavusiems išplėsti prekybos centro teritoriją valstybinės žemės sąskaita. Todėl žemės sklypo savininkai teigia, kad buvusios duonos kepyklos teritorija taip ir liks apleista.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

15 Atsakymų į “Vietoje prekybos centro – apleisti pastatai?”

  1. To Jazminas parašė:

    Padovanok miestui savo sklypą ten viešą tualetą pastatys galėsi ir tu ir visas miestas naudotis, būk geras, negailėk, dar galėtum pastatyt kinoteatrą, nu bet žiūrėk kad būtų patogi vieta ir šiuolaikiškas nekokia batų dėžė:)))))))) Ai, vos nepamiršau, dar galėtum aptvarkyt Norfą, ir šiap prasieik per miestą su administracija gal kur žolę laikas pjaut ar perdažyt suoliuką:)))))))))

  2. gb parašė:

    Nereikia cia stebetis, kai renkame vietos valdzia reikia galvoti ka renkame ir ka jie atstovauja.

  3. Perfrazuojant buvusi mera parašė:

    Nereikia mums visokiu Lidlu, o jei kam reikia, tegul vaziuoja i Akmene, gi netoli. Turim savo Gruste, cia ir apsipirkinekim. Algos Grusteje fantastiskos, geriau nerasi. Na jei rimtai – jei as valdyciau nutriususi prekybcentri kitoje kelio puseje, buciau tarybos narys ir dar sasaldimakratas, nu tikrai kad neatsidarytu mano kaiminysteje kazkoks vokiskas prekybcentris. Neatsidarytu rajone ir klasteris, gi visi darbuotojai pabegtu………….

  4. to B. parašė:

    Tai butent, kad tik pasiima atlygi ir kavute geria. Tokie patarejai kaip verslo pletrai, arenos statybai ir panasiai tai isvis nulines pareigybes. Greiciau verslo naikinimo, o ne pletros.

  5. B. parašė:

    Vietoj buvusio prekybos centro jau turim naują griuveną. Tuoj ten irgi suvešės beržai. Aš kalbu apie buvusią “Norfą” Naftininkų gatvėje. Ar neužtenka tų apleistų pastatų? Juk niekaip nesusitvarkom su apaugusiu beržais pastatu miesto centre, buvusios ETG griuvėsiais, miesto gėda tapusiais buvusio statybos tresto ir nebaigtu statyti autobusų parko garažo pastatais. Mažeikiai tampa prekybcentrų miestu. O kodėl ne pramonės centru?Kiek man žinoma, savivaldybėje dirba žmogus, kuris gauna algą, kad miestas tokiu taptų.

  6. ohoho parašė:

    Uzdarykit ta caro laiku azuola. Vieni chroniai ten eina. Baisesnes parduotuves mieste nera. Ir garantuotai gruste labiausiai pasipriesino lidlui. Geriau turesim dar pastatu, kur berzai ant stogo auga.

  7. aga parašė:

    pliusai: “verslas” idarbins 5 vietines bobikes pardavejom, sutvarkys “viesasias erdves”, t.y. inkis dar viena prekybcentri i viena taska, kepyklos savininkas uz pastatus is lidlo uzdirbs….
    kas liks liks vietiniam arba minusai: kruva latviu suvaziavusiu su visokiais neplautais trantais ir amzinai uzkimsta nobelio premijos laureto projektuota neisvaziuojama sankryza….

  8. Ką renkam - tą ir turim parašė:

    Kol savivaldoje karaliaus verslininkai, tol taip ir bus. Kam jiems reikalingi nauji konkurentai. Geriau tegul darbuotojai vergauja jiems (Mažeikiškiams).

  9. invest parašė:

    O dabar spėkit, ar bus išmestas prekybos centras iš Mažeikių kur ruošiasi priešais Putiną Telekomo aikštelėje statytis?

  10. Komentatorius parašė:

    Skysti kiaušiai naujos valdžio, arba kaip tik kieti, kad sugeba už savus verslininkus pakovoti ir geriau gyventi tarp apgriouvusių pastatų, nei sutvarkytoje teritorijoje. Su tuo dar kartą ir reiktų pasveikinti visus, kurie gyvena šiame mieste. Mažeikiai – apgriuvusių pastatų sostinė. Sveiki atvykę.

  11. viskas čia aišku parašė:

    dar vienam prekybos centrui labiausiai nepritarė vietiniai verslininkai – prekybininkai – pirštais nerodysim. “Grūstės” (Ąžuolo) parduotuvei būtų šakės… Gaila, kad tam pataikauja naujoji valdžia – puola rūpintis miesto tvarka, o kad Skuodo-Ventos gatvėje liks pastatai vaiduokliai ir kiaulpienėmis pražystanti pieva bei surūdijęs vamzdis – gordijaus mazgas, valdžiai nerūpi…

  12. Jazminas parašė:

    Pasirodo darbo vietos ir verslas Mažeikiuose neįdomūs. Kam jų? O dar žmonės stebisi, kodėl kino teatro nėra… miestas visiškai nepatrauklus investuotojams, didesni projektai mėtomi iš vienos pusės į kitą, kol galiausiai palieka mirti. O visokiems garažams ir servisams vidury miesto vietos visada atsiranda – ir dar automobilių aikštelės sąskaita! Prie Putino kažkokią batų dėžę pastatys su nuomojamom patalpom ir eilinį kartą ten atsidarys škudurynai ir turginės prekės.

  13. Cha parašė:

    Tai nera pati tinkamiausia vieta prekybos centrui, cia galetu kurtis koks administracinis pastatas

  14. ohoho parašė:

    O kazkam neblogi pinigeliai turbut nubyrejo uz neigiama atsakyma. :))

  15. Gyventojas parašė:

    Nu va….. Kam visos “strėlės” už tokį sprendimą tenka? O gal įtaką tokiam sprendimui padarė gretimų prekybcentrių vadovai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*