- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Virš „Tavo pastogės“ – juodi debesys?

„Tavo pastogės“ valdyba – Saulius Šiurys, Romualdas Sakalauskas ir Apolinaras Stonkus – neištvėrė visos kadencijos: pastarieji du nariai pareiškė atsistatydiną. Nuotraukos iš redakcijos archyvo

Prieš trejetą metų ketveriems metams išrinkta UAB „Tavo pastogė“ valdyba, neištvėrusi kadencijos, byra: atsistatydinimo prašymus jau įteikė du jos nariai, apie tokią galimybę svarsto ir valdybos pirmininkas.
Įmonės vadovas Antanas Naujokas tokį žingsnį vadina neatsakingu – pagal Akcinių bendrovių įstatymą ir bendrovės įstatus, valdybos narys turįs dirbti bendrovės naudai.
Nors patys valdybos nariai aiškina turį asmeninių pasitraukimo priežasčių, tačiau viešojoje erdvėje kuriamos visokios versijos – nuo A. Naujoko atstatydinimo iki daugiabučius namus administruojančių įmonių sujungimo.

Pasikeitimų netrūko

Valdybą iš trijų narių ketveriems metams renka visuotinis akcininkų susirinkimas. Anksčiau dirbusi valdyba atsistatydino 2011 metų rudenį, kilus Naftininkų gatvės 30-ojo namo gyventojų nepasitenkinimui bendrovės administracijos darbu.
Į naują valdybą buvo deleguoti Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas Romualdas Sakalauskas bei Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys. Pastarasis tapo valdybos pirmininku.
Naujoji valdyba ėmėsi esminių pertvarkymų – 2012 m. rugsėjo mėnesį jos sprendimu iš užimamų pareigų buvo atstatydinta bendrovės vadovė Elena Stanulienė.
Netrukus buvo paskelbtas konkursas „Tavo pastogės“ direktoriaus pareigoms užimti. Jas 2013 metų balandžio mėnesį pradėjo eiti aštuonis pretendentus aplenkęs A. Naujokas.

Pasitraukimo priežasčių neįvardijo

Bendrovės „Tavo pastogė“ valdybos pirmininkas S. Šiurys „Santarvei“ patvirtino, kad iš tikrųjų  R. Sakalauskas, o kiek vėliau ir A. Stonkaus raštu jį informavę  apie atsistatydinimą iš valdybos. Savo apsisprendimo motyvacijos jie nenurodę.

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.