Vis daugiau mažeikiškių dirba pagal pažymas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad tarp Mažeikių miesto bei rajono gyventojų nuosekliai daugėja dirbančiųjų pagal individualios veiklos pažymas.
Naujausiais duomenimis, šią veiklos formą per praėjusius metus pirmą kartą registravo beveik 600 mažeikiškių mokesčių mokėtojų.

Klaipėdos AVMI specialistai pateikė duomenis apie tai, kiek žmonių per dvejus – 2018 ir 2019 metus – Mažeikių rajone buvo įgiję verslo liudijimų ir individualios veiklos pažymėjimus.
Pasak Klaipėdos AVMI viršininko Audriaus Morkūno, 2018 metais su verslo liudijimais Mažeikių rajono savivaldybėje veiklą vykdė 1144 gyventojai. Pernai verslo liudijimų turėtojų sumažėjo ir buvo 1086.
Su individualios veiklos pažyma užpernai veiklą vykdė 2323 mažeikiškiai, šiemet tokių smulkiųjų verslininkų yra beveik pustrečio šimto daugiau – 2570.
„Lygindami ankstesnių metų duomenis, matome, kad bendras smulkiųjų verslininkų skaičius didėja: 2018 metais individualią veiklą bent vieną dieną metuose vykdė 3467 gyventojai, o pernai – 3656 gyventojai. Šiuo metu naujų mokesčių mokėtojų, kurie pirmą kartą registravo individualią veiklą Mažeikių rajono savivaldybėje, yra 744 – 151 įsigijęs verslo liudijimą ir 593 įregistravę individualią veiklą pagal pažymą“, – paaiškino A. Morkūnas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Vis daugiau mažeikiškių dirba pagal pažymas”

  1. Alius parašė:

    Bogam zabytajs miesta bebru rezervatas su kryziaus trijule priesaky.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*