Vis nesutariama dėl Nakvynės namų atnaujinimo

Renovacijos darbai Mažeikių rajono nakvynės namuose turi būti užbaigti kitais metais. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Keleri metai vyksta diskusijos dėl Mažeikių nakvynės namų renovacijos, kurie įsikūrę dėl nuolat kylančių gaisrų ir benamių savivaliavimo „pagarsėjusiame“ Sodų gatvės 7-uoju numeriu pažymėtame daugiabutyje. Neseniai visuomenei buvo pristatytas jo atnaujinimo projektas. Pastebėta daug trūkumų, klaidų, todėl planuojama projektą pakoreguoti skubos tvarka.

Mažeikių rajono savivaldybė dar pernai buvo išplatinusi pranešimą, kuriame sakoma, kad Savivaldybės administracija ir viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra praėjusiais metais liepos mėnesio pradžioje pasirašė sutartį dėl iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto. Pagal jį, Mažeikių rajono nakvynės namų pirmame ir trečiame aukštuose numatoma atnaujinti 17 gyvenamųjų patalpų, koridorius, virtuvės ir personalo patalpas, įrengti skalbyklą ir asmenų priėmimo patalpas, neįgaliesiems pritaikytus tualetus. Numatyta kambarius aprūpinti naujais baldais, įsigyti naują skalbimo, džiovinimo įrangą, lentynas skalbiniams, šaldytuvą.
Judėti skirtas zonas planuojama pritaikyti asmenims su judėjimo techninės pagalbos priemonėmis. Pastato išorėje numatyta įrengti liftą neįgaliems žmonėms.
Projekto vertė – per 300 tūkst. eurų. Visus darbus planuojama atlikti iki kitų metų birželio mėnesio.
Šio mėnesio pradžioje šis projektas, kurį parengė UAB „Pažangūs projektų sprendimai“, buvo pristatytas visuomenei. Nors su juo susipažinti atėjusiųjų buvo mažokai, tačiau pastabų, siūlymų išsakyta daug, neapsieita be ginčų, replikų.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Vis nesutariama dėl Nakvynės namų atnaujinimo”

  1. Sportsgirl parašė:

    Šiek tiek pikta, kad benamiams, kurie nieko gyvenime net nebando siekti, viskas patiekiama ant lėkštutės ir dėl jų stengiamasi. Gal patys galėtų prisidėti tarkime dirbdami pagalbinius darbus? Kai tuo tarpu už minimalų atlyginimą dirbantys dori piliečiai neturi jokių lengvatų. Ar tikrai verta gražinti ir puoselėti namus, kurių gyventojai visiškai nevertina? Gal už tuos pinigus geriau puoselėti miestą? Įrengti lauko treniruoklių aikšteles, kas dabar labai populiaru ir tikrai naudojama https://www.miestui.lt/lauko-sporto-iranga ar atnaujinti šaligatvius

  2. Vaje parašė:

    Ot gerai vadalom,bus ką palauzyt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*