Vyksta neeilinis Savivaldybės tarybos posėdis

Janinos SRIBALIUTĖS nuotr.

Savivaldybės tarybos nariai susirinko į neeilinį posėdį, kuriame sprendžiamas Savivaldybės administracijos direktorės Laimos Nagienės atstatydinimo klausimas. Pareikšti jai nepasitikėjimą ir atleisti ją iš pareigų siekia naujoji praėjusią savaitę suformuota dauguma.

Lems slaptas balsavimas

Vadovaujantis Vietos savivaldos įstatymu, kad nepasitikėjimo pareiškimas būtų galiojantis, tam reikia trečdalio Tarybos narių parašų, mūsų rajono atveju – devynių. Pareiškimą pasirašė 15 daugumai atstovaujančių Tarybos narių.
Meras, gavęs pareiškimą, su reikalingu skaičiumi parašų, privalo sušaukti neeilinį Tarybos posėdį, kuriame būtų reiškiamas nepasitikėjimas. Dėl atstatydinimo yra balsuojama slaptai.
Kad L. Nagienė būtų atstatydinta, pakanka, kad už tai pasisakytų pusė posėdyje dalyvaujančių Tarybos narių. Ketvirtadienį vykstančiame posėdyje dalyvauja 26 Tarybos nariai.
L. Nagienė į Savivaldybės administracijos direktorės pareigas taip pat buvo paskirta slaptu balsavimu: „už“ balsavo 23 Tarybos nariai, du balsavo „prieš“.

Tikslas – atstatydinti direktorę?

Santarvė“ jau rašė, kad apie Savivaldybės taryboje gimusią naują valdančiąją daugumą buvo pranešta liepos 21 dieną. Joje nebeliko „valstiečių“, o „tvarkiečių“ ir konservatorių partneriais tapo socialdemokratai.
Trijų frakcijų lyderių – Sigutės Bernotienės, Linos Rimkienės ir Jono Jurkaus – pasirašytame susitarime teigiama, kad naujosios Savivaldybės tarybos daugumos tikslas – įgyvendinti frakcijų pažadus rinkėjams, pateisinti jų išreikštą pasitikėjimą, sudaryti sąlygas didesniam bendruomenės pasitikėjimui Mažeikių rajono savivaldybės taryba ir jos veikla. Tačiau Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius ne kartą yra viešai spėjęs, kad naujoji koalicija suformuota siekiant vieno tikslo – pareikšti nepasitikėjimą ir atstatydinti Savivaldybės administracijos direktorę. Tai byloja ir faktas, kad jau kitą dieną po naujosios daugumos paskelbimo merui buvo įteiktas naujosios daugumos Tarybos narių pasirašytas pareiškimas sušaukti neeilinį tarybos posėdį šiam klausimui spręsti.
Nepasitikėjimui pareikšti nurodomi argumentai: artimųjų asmenų protegavimo, išskirtinės įdarbinimo sąlygos „Sodros“ darbuotojams, nekompetencija kontroliuojant sutarčių vykdymą, netinkamas vadovavimo stilius, kišimasis į kitų subjektų veiklą, kontrolierių nustatyti pažeidimai atliekant Ekstremalių situacijų valdymo vadovo pareigas.

8 Atsakymai į “Vyksta neeilinis Savivaldybės tarybos posėdis”

 1. Tomas parašė:

  Pasislykstejau peroksidine. O kazkada uz ja balsavau. Su vagimis bebrais susimete. Oi nematysi Seimo, tikrai nematysi. Taip ir liksi kaimo peroksidke – intrigante.

 2. Jurkus parašė:

  O tai kur Jurkus su visa šutve buvo kai reikėjo versti kryžių? O kur demokratai nekrikščionys? Kur politinių lavonų partija, kurios jau nebematysime? Tiko, nes buvo lankstus ir lojalus, kad teko įsikišti STT? Kodėl tada tiems ponams ir ponioms nebuvo problemos? Matyt buvo patogu. Išverstaskūriai nuo kurių bloga.

 3. Jonas parašė:

  Taip senai reikėjo padaryti, galėtų pradėti matyti ir girdėti apie Daiva Meškiene, nes ir ją laikas nuleisti ant žemės.

 4. princesė Adelė parašė:

  Taip ir nutiko, išmetė tvarkingą, darbštų žmogų. Kuris iškėlė rajono negeroves, blatus ir visą kitą. Kai kam nepatiko…nieko nepadarysi, Mažeikiuose vyksta negeri dalykai, pasipiktinau savo rinktais tarybos nariais. Tikrai, gerai kad seku jų pasisakymus, jų darbus, gilinuosi į jų kalbas, o tai leidžia padaryti išvadą ateinantiems rinkimams. Teisingai sakė seimo narys, įvertinkime protingai. Bet…didieji šulai susijungę padarė savo. Įdomu, kas bus toliau, kaip bus padalinti ateinantys pinigai, kaip pasiskirstys kėdės? Tik kaip dirbs konservatoriai su socdemais? Va čia tai įdomu…lauksime visi…

 5. Sprendimas parašė:

  Administracijos direktorė tikrai buvo sunkaus charakterio moteris,atėjusi valdyti, įsitikinusi tik savo tiesomis. Suprantama, kad negali turėti žinių ir kompetencijų visose srityse. Bet jai neužteko noro pripažinti, kad ko nors ji gali ir nežinoti nemokėti. Blogiausia, kad nenorėjo eiti į normalų kontaktą, visur įžvelgė priešus, sukčius, vagis, niekuo nepasitikėjo, nenorėjo ramiai išklausyti kitos pusės. Juk negeda pasakyti, kad kažko nežinau ir įsiklausyti į tą kuris konkretų darbą dirba daug metų, turi patirties. Bet ne. Lengviausia nesuprantant apie ką eina kalba šaukti,, tylėk,matau dirbt nenorit,,. Tas privedė moterį prie tokios baigties. Per laiką atsirado daug nepasitenkinimą išgyvenusių žmonių ratas,kurie pradėjo galvoti, kokioje santvarkoje ir kokiu laikotarpiu mes gyvename. Pradėjo daryti sprendimus ir veikti. Kitaip ir būti negalėjo. Čia buvo tik laiko klausimas – kada.

 6. Anonimas parašė:

  Noriu tikslintis: neeilinis posėdis naujam ,strateginiam investuotojui į Mažeikius pritraukti ar svarstymui dėl užsienio kapitalo srautų į Mažeikius? Štai kokius politikus renka Mažeikių gyventojai.

 7. Pranašas parašė:

  https://www.vaikams.lt/pasakos/zvejys-ir-auksine-zuvele.html
  Parėjo senukas namo ir mato – vėl stovi apgriuvusi lūšnelė, o šalia suskilusios geldos sėdi senutė. Neliko nei rūmų, nei pilies, tik vėjas šiaušia apspurusį lūšnelės stogą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*