Žalienų tvarkymas supriešino seniūnus ir aplinkosaugininkus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Mažeikių rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl žalienų ir kitų atliekų tvarkymo mieste ir kaimiškosiose seniūnijose.
Kalbėta ir apie iškilusias problemas prisijungiant prie vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo  centralizuotų tinklų. Susirinkę seniūnai su valdžios ir Seimo atstovais diskutavo rūpimais klausimais ir bandė rasti problemų sprendimo būdų. Daugiau nei valandą trukusiame susitikime netrūko „karštų“ pasisakymų ir apsižodžiavimų.

Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Žalienų tvarkymas supriešino seniūnus ir aplinkosaugininkus”

  1. Vilija parašė:

    Niekur nėra tokios nesąmonės kaip prie Pikelių kapinių. Apvažiuoju daugelį rajonų, visur stovi prie kapinių konteineriai, o pas mus sąvartynas. Svarbiausia, kad rajono klerkai to sąvartyno nesugeba sutvarkyti. Pasakykit brangieji, kur išvežti tą visą šlamštą? Viskas numesta seniūnams dėkit kur norit, bet jei pamatysim, kad išvežėt kur nors, baudą dėsim. Ponai, pasivažinėkit po kitus rajonus; pvz. Šilutės, Šilalės, Klaipėdos ir pasidomėkit kaip degraduojančios atliekos tvarkomos prie kapinių, o neieškokit iš kur atsirado dviratis, nes visi tai žino

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*