Žemaitijos baikeriai sezoną pradėjo Mažeikiuose

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

We cannot display this galleryApie pusketvirto šimto motociklininkų šeštadienį drebino Mažeikių gatves – taip paskelbta, kad Žemaitijos baikeriai atidaro savo sezoną.
Iš pradžių Raseinių, Tauragės, Šilalės, Tryškių (Telšių r.), Plungės ir Mažeikių „Samogitian MC“ bei „Juodvarnių“ klubų motociklininkai rinkosi Plungėje ir bendra kolona patraukė į Mažeikius. Valandėlę pailsėję, pabendravę su mažeikiškiais, pademonstravę jiems savo techniką, baikeriai tradiciškai apvažiavo garbės ratą pagrindinėmis miesto gatvėmis ir pasuko į Tirkšlius. Tirkšliuose, „Samogitian MC“ klubhause, vyko sezono atidarymo koncertas ir vakaronė. Šį kartą baikeriams ir jų draugams koncertavo „Guns N’ Roses Whitesnake project“.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje

6 Atsakymai į “Žemaitijos baikeriai sezoną pradėjo Mažeikiuose”

 1. mažeikiškis parašė:

  šaunuoliai SAMOGITAI gradijozini ispudinga rengini padovanojo mažeikiškiams AČIU

 2. žemaitis parašė:

  Kodėl niekas tų traktoristų nebaudžia už tai,kad kiaurais duslintuvais naktimis važinėjasi po miestą? Negi tokie ubagai yra,kad negali nuspikti normalų dulinuvų? Britvos bent tyliai laksto.Ne taip kap tie kaimo jurgiai.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Koks tu žemaitis pavidus bambeklis

 4. Vardui parašė:

  Pagyventumėte prie gatvės, kurioje tie glušai be duslintuvų naktimis savo kledarus kaukina, kaip mat nuomonė pasikeistų.

 5. jurgis parašė:

  Bambekli parsikraustik pas mane prie geležinkelio čia tau ne glušitelis du kartus per savaite čia žinok traukiniai kasdien ir nieko viskas gerai neziziu kaip kokia boba -žemaiti

 6. arturas parašė:

  idomu o kur tie iš šerkšnėnų ar ju nebėr ar spjovė I mažeikius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

scroll to top