Žuvo nepilnametis dviratininkas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tragiška avarija šeštadienio vakarą įvyko Mažeikių rajone – žuvo nepilnametis.
Pirminiais policijos duomenimis, tragiška avarija įvyko kelyje į Plinkšes, ketvirtajame kilometre nuo kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė. Šiame gana sudėtingame kelio ruože dviračiu važiavo trylikametis berniukas. Jį partrenkė iš priekio važiavęs automobilis, kurį, pirminiais duomenimis, vairavo aštuoniolikos metų mergina.
Per susidūrimą dviratininkas žuvo išsyk, automobilis nuvažiavo nuo kelio, kelis kartus vertėsi, tačiau jo vairuotoja ir keleiviai liko nesužaloti.
Įvykio aplinkybes aiškinasi Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai.

29 Atsakymai į “Žuvo nepilnametis dviratininkas”

 1. (-_-) parašė:

  Užuot nusišnekėje geriau amžinatilsi sukalbėkit ir neprisigalvokit nebūtų dalykų.

 2. Komentatorius parašė:

  Paskaičius komentarus susidaro įspūdis, kad nemaža dalis čia rašančių remiasi gandais. Visų pirma leistinas greitis nebuvo viršytas, tame kelyje leidžiama važiuoti iki 70 km/h (tai itin svarbi detalė). Pats kelias kalnuotas, tad vietomis tikrai neįmanoma pamatyti, kad kažkas atvažiuoja iš priekio – šiuo atveju berniukas vidury kelio. Būtent dėl to, kad jis nevažiavo kelkraščiu ir buvo sukta į šoną. Deja, jaunasis dviratininkas irgi pasirinko tą pačią kryptį, dėl ko ir įvyko nelaimė. Galbūt šalmas būtų kažkiek padėjęs. Beje, pamirštamas dar vienas svarbus faktas – vaikui buvo 13 m., o važiuoti keliais leidžiama nuo 14 m. (išklausius atitinkamus kursus ir turint pažymėjimą – nuo 12 m., čia turbūt to nebuvo). Aišku, nereikia kaltinti dėl to, kas buvo – laiko atgal neatsuksim, o nelaimė įvyko abiems šeimoms. Tik reikėtų nustoti pulti merginą – lengva kritikuoti, kai pačių situacija neliečia arba nepagalvojat kaip ji jaučiasi – šioje situacijoje važiavimo greitis ir patirties trūkumas nebūtinai būtų kažką pakeitę. Ir pabaigai – išmokit rašyti taisyklingai, nes atrodo, kad rašoma bet kas ir bet kaip, o tai brandumo komentuojančiam tikrai nesuteikia.

 3. gtg parašė:

  eteatae tau vps patylet jai nebuvai ten tj nekomentuok greitis buvo virs 100km/h

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Paskaičius žmoniems labai įdomu faktas įvyko nelaimingas atsitikimas tėvai turi žinoti apie vaikus ką veikia išleisdami vienus važinetis dviračiais dar be apsaugos priemonių neieškomi kaltų užuojauta abiem šeimom tai mergaitei paliks visam gyvenimui šitas įvykis nereikia blogo kad būtų girta dar jauna be patirties o gal žmogaus likimas

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Oj tik nereikia teisinti ta merga,buvo sviesu ir jai jinai vaziavo ant 70km ir butu pamaciusi is toli ta berniuka tai tikrai spetu sustabdyti auto,tas berniukas tikrai neisvaziavo staigei i kialia7

 6. eteatae parašė:

  visų pirma mieli komentatoriai sužinokit kaip kas buvo. mergina neviršijo greičio ir važiavo blaiva. Tas dviratininkas važiavo be liemėnes,be jokių saugos priemonių ir kelio vidury. Ji norėdama išvengti susidūrimo suko į kairę, į tą pačią pusę pasuko ir berniukas… šiuo atveju kalbas berniukas,bet kaip policija pasakys taip ir bus. Merginai už mėnesio egzaminai,ne tik berniuko šeimai sunku. komentatoriai esate beviltiški..

 7. uch parašė:

  Teismas nuspręs kas teisus, o kas kaltas. Tad patylėkit “žinovai” ir palaukite proceso pabaigos. Užuojauta berniuko artimiesiems.

 8. Smalsaujanti parašė:

  o kas ta mergina?Mažeikiškė? kodėl neminima nei inicialų…?

 9. Tankistas parašė:

  Aš išvis nesuprantu ka čia komentuoti reikia, įvyko skaudi tragedija abiems pusėms. Gėda skaityt tas kaltas anas. Įvyko skaudi nelaimė geriau bukim atsargesni ir kitus saugokim, o ne nesamones kaip turgaus bobos tauzykim.

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Aha ta vairuotoja tipo nekalta,prisisodinusi pilna masina draugu norejo parodyti tipo kokia jinai keta ir kaip jinai moka vairuoti. Joooooooo parode,dabar srebs ka prisivere

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  As kai paskaitau komentarus tai net baisu daros,kaip mes megstam teisti visus. Koks skirtumas koks buvo tas berniukas ir kokie buvo tie tevai,bet jie nenusipelne to,o berniukas tikrai nenusipelne tokio skausmo,o del merginos tai,kokiu ji greiciu leke kad vaikas nuskrido net 20metru,as jai tik palinkeciau toki pat likima ir toki pat skausma

 12. ,,, parašė:

  Nemanau kad vaikas devejo liemene, segejo salma, juolab, kad vaziavo pries eisma kaip draudziama taisyklese. Tad nebutu teisinga kaltinti jaunos merginos del to, jog tevai nepriziuri savo atzalu, o augina vien del pasalpu..

 13. ... parašė:

  Čia tiem kas sako, kad jauni vairuotojai neatsargūs. Galvojat mes neįvertinam greičio ir tik jūs esat visko patyrę? Taip, kartais norim paspaust, bet tam renkames tiesų kelia, kur gerai viskas matosi, ir beto tai darom tik vaikinai, panos daug atsargesnės už vairo. Gal daugiau žinias skaitykit ir pamatysit kiek žmonių užmuša tie vairuotojai, kurio stažas virš 20 metų. Pirma pagalvokit, tada teiskit, vaikų negalima leist tokiom vietom važynėt su dviračiais, kur matomumas prastas, poto tėvai ieško kaltų, bet jų vaikai būna šventieji jų akyse.

 14. Vardas (privalomas) parašė:

  To vaiko šeima, tai patyliu. Ten visi peiliais svaidos. Tas vaikas neauksinis keliais visada švaistos, be lemenės, šalmo ir be teisių. Tokius vaikus pririšti reikia, bet jai tėvams tas vaikas, tik dėl pašalpų, tai nauja pasigimdys.

 15. Vardas (privalomas) parašė:

  Neapsakomai gaila berniuko,kuris buvo ypatingas.Man neduoda ramybės klausimas.Ar mergina pirmiau skambino greitajai ar savo mamai?Įtariu,kad turės daug reikalingų pažystamų…Greičio tikrai būta,tad užuojauta tik žuvusiojo artimiesiems,stiprybės

 16. mama parašė:

  Nenusakomai sunku abiems šeimoms…Skirtumas tik tas , kad vieni tėveliai niekada nebepamatys savo atžalos, o kiti ją turės.Gal merginai planai žlugs studijuoti ar pan…bet ji gyva , kad ir kokia nuobauda būtų skirta, tai vis vien bus geriau, nes ji gyva….Už visas klaidas reikia “sumokėti”. šiuo atveju berniukas sumokėjo brangiai, o kaip už savo neapdairų elgesį “susimokės” mergina dar pažiūrėsim…
  abiejų šeimų tėveliamas nuoširdi užuojauta…

 17. E.V. parašė:

  Niu-kui. Jei rašai, rašyk aiškiai. Dabar parašei “sveplių” kalba ir dar be skyrybos ženklų. Neaišku, kur pradžia ir kur galas, neaišku ir ką norėjai pasakyti.

 18. Vardas (privalomas) parašė:

  Ka as galiu pasakyti tevams ir man pusbrolio niekas negrazins tai lai seda uz grotu ta mergina. Jei jau pasimaivyti nori tai kelias ir masina netinkama vieta tai padaryti. Nemoka vairuot -nori mandravot , jokiu teisiu tokiai. O ir be to berniukas kuris vaziavo kartu viska mate ir jau leidziantis nuo kalno mergina su visa masina svaidesis po kelia. Net policijos pareigunu teigimu panele laikesi ne saugaus greicio o virsijo simtuka. Taip kad tiek kas nieko nezino, o ypac kritikai palylekit. Nes ir teveliams tenka skaityti jusu komentarus. !!!!

 19. niu parašė:

  Tai kodel kito berniuko niekas nemini nes jie abu buvo ir tas berniukas kuris liko gyvas viska mate nes is kalniuko ta masina isoko jau nesusivaldziusi ir buten reikejo sukti kur tas mazas berniukas stuvejo ar aplinkui vietos nebuvo nusukt vaira i kita puse beto stabdymo zymiu nebuvo gaila tikrai jauna nepatyrusi vairuotoja bepasirinko saugaus greicio kas nezino kaimo keliuku dar tie kalniukai prazutingas ruozas Uzuojauta tiek vieniems ir kitiems teveliams

 20. M parašė:

  Sunku patiketi kad pasirinkusi “saugu” greiti mergina nesugebejo isvengti susidurimo, ir dar labiau sunku patiketi kad vaziuojant “saugiu” greiciu masina galejo verstis net KELIS kartus. Beto patirties neturinti mergina, tuo labiau neseniai issilaikiusi vairavimo egzamina ir gavusi vairuotojo pazymejima turetu YPAC atsargiai elgtis kelio vingiuose ir turi zinoti kad dviraciu vaziuojantis VAIKAS gali bet kada padaryti kazka nenumatyto tarkim staigiai isvaziuodamas i gatve.

 21. Vardas (privalomas) parašė:

  Kas nežinot kaip kas buvo, tai net nekalbėkit. Mergina vairavo leistinu greičiu ir blaiva, o pats berniukas buvo neatsargus ir važiavo vidury gatvės, per kalnelius nesimatė vaiko, o kai pasimatė buvo jau per vėlu, dar bandyta išvengti įvykio sukant mašinos vairą į griovį, bet berniukas pasimetęs pasuko į tą pačią pusę, todėl ir partrenkė. Tai buvo nelaimingas atsitikimas, vairavusi mergina nekalta.

 22. Vardas(privalomas) parašė:

  Abu kalti ,niekad nebūna vieno kalto

 23. rd parašė:

  Kaip tai neieskokim kas kaltas?tai taip iseina pasiplaukim lyg nieko neivyko ir GYVENKIM toliau?

 24. Vardas (privalomas) parašė:

  Užuojauta teveliams,netekusiems sūnaus. Kaltų nebeieškokime, labai skaudu tėvams, bet mergaitė tikrai nenorėjo,kad taip įvyktų,nekaltinkite jos, jai labai sunku dabar, ji irgi dar vaikas.

 25. Vardas(privalomas) parašė:

  Nemanau,jog vien vairuotoja kalta,žinant kokie yra dabartiniai dviratininkai ir pėstieji,nenustebčiau,jog vaikas išlėkė,važiavo ne ta juosta,vidury gatvės,pati ne kartą susiduriau su dviratininku neapdairumu.dėrėtų prisiminti,jog automobilio negalima taip lengvai sustabdyti ir išlikusiems gyviems kur kas labiau skauda, žinoma užuojauta abiem šeimom

 26. ema parašė:

  užuojauta tėveliams netekus savo pačio brangiausio sūnelio,bet toks 18-metės neatsakingas vairavimas tikrai tik gali būti neseniai vairuotojo pažymėjimą isigyjus ir kelias tai pažymėtas,kad kalneliai o ji spaužia ir nieko sau kaip patyrus kelesdešimt vairavimo staža turinti vairuotoja,tikrai nepateisinama ir turi savo kaltę atsakyt,gaila tik užgesusio vaikelio gyvybė nebegryš.

 27. ss parašė:

  kaip galit rasyt tokius komentarus kad kaltininkams atlygins, nezinot situacijos tai ir tylekit, nekalbekit jei nieko nezinot,pasilaikykit tada komentarus sau,tiek vieniems tiek kitiek tevams sokas. uzuojauta tevams ir artimiesiems. tegul ilsisi ramybeje

 28. Vardas (privalomas) parašė:

  Baisu..labai gaila , nuosirdziai uzjauciame tevelius ir artimuosus..
  Dar tik pats gyvenimas prasideda , o gyvybė nutraukta..
  Tegul ilsisi ramybeje vaikelis , o kaltiesiems dievas atlygina.

 29. Vardas (privalomas) parašė:

  Baisi nelaimė ir vieniems, ir kitiems tėvams… Užuojauta!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video