Brangus santarvė.lt drauge, norime pasiekti, kad kiekviena aktualija, jūsų užfiksuotas svarbus reiškinys rastų atgarsį, kad visi mažeikiškiai galėtų dalyvauti naujienų sklaidoje.

Visi santarvė.lt skaitytojai norėtų žinoti, kas gero ir kas neteisingo vyksta Tavo mieste, kaime ar net kieme. Neužsimerk matydamas problemą, įamžink, kas Tave sudomino, nustebino ar nudžiugino, siųsk mums informaciją, naujienas, straipsnius, aprašymus, nuotraukas arba tiesiog informuok mus.

Siųsdami informaciją, naudokitės šia forma.

[forma]

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate santarvė.lt neišskirtinę teisę be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. santarvė.lt negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai ar vaizdo įrašai bus publikuoti ir pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti privaloma.
 Norintys dalyvauti konkurse privalo užpildyti visus laukus.

2 Atsakymai į “Atsiųsti naujieną”

  1. Gaminame ir parduodame 100% organines trąšas iš kriauklių kiautų. Idealiai tinka pomidorams, agurkams, paprikoms ir kitoms daržovėms. Trąšos be jokios chemijos. Fasuojame po 50kg. gaminimo vieta Mažeikiuose. Susisiekti galima: aurelijatalmantaite@gmail.com , 864770174, +37060056832

  2. Anonimas parašė:

    Laba diena,
    Norime pasiūlyti temą” UAB “Saurida” nesugeba atjungti dujas” ir nežino kodėl jie tai atlikti negali. Kiek išsiaiškinome – tai “Saurida” dirba neprofesionalūs darbuotojai ir todėl nesugeba atjunti dujas, nes nežino kaip tai atliekama. Na o direktorius Ramsas dėl šios priežasties sustabdė Mažeikių mieste dujų atjungimą – nesugeba atjungti, ir kita priežastis – tai kad pasibaigs pinigų įplauka nieko nedirbant (Lietuvoje nėra nei viename mieste tokio didelio abonentinio mokesčio kaip Mažeikiuose)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*