Horoskopas balandžio 1 d. (sekmadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 1-oji - šv. Velykos. Juokų, arba Melagių diena. Pasaulinė paukščių diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras.
rytoj: Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas.
poryt: Kristijonas, Ričardas, Rikardas, Saudarga, Saudargas, Saudargė, Saudravas, Saudravė, Saugailas, Saugailė, Vytenė, Vytenis.

Protingos mintys:
"Vieni žmonės garsūs, kiti verti tokie būti" (Lesingas)

 

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien neskubėkite, apžvelkite nudirbtus darbus, pasiektus rezultatus, pamąstykite, ką norėtumėte keisti, iš kokių klaidų pasimokėte. Ilgalaikių įsipareigojimų neprisiimkite iki popietės. Antroje dienos pusėje susidarykite ateinančios savaitės darbotvarkę.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pirmoje dienos pusėje galimos nedidelės kliūtys, dėl kurių nevertėtų panikuoti. Iš pradėtų darbų nesitikėkite greito rezultato, įvertinimo, atlygio teks palaukti. Nuo pietų pradėkite planuoti svarbiausiu darbus, ateities veiksmus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pats laikas sustoti ir atsigręžti atgal - kažką tikrai darote ne taip, šiandien dar yra laiko ištaisyti klaidą. Jūsų partneriui, galimas dalykas, reikia daugiau laisvės ir saviraiškos galimybių. Šios dienos antros pusės planai, sumanymai bus nesunkiai realizuojami.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Artėja nemenkos permainos profesinėje srityje, tačiau pirmoje dienos pusėje kaupkite jėgas, sudarykite būsimų veiksmų planą. Po pietų aptarkite savo veiklą su vadovu ar kolegomis, drąsiai imkitės kolektyvinio projekto.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Diena palanki suplanuotiems susitikimams, nedidelėms išvykoms. Ką bespręstumėte, kliaukitės patirtimi, logiškais argumentais, o ne pirmu įspūdžiu. Šiuo patarimu patartina vadovautis tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Galite susidurti su netikėta priešprieša, apkalbomis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien geriausias jūsų sąjungininkas - kantrybė, bent pirmoje dienos pusėje likite stebėtoju. Dalis kliūčių, kurias jums norėtųsi pašalinti nedelsiant, per laiką tiesiog išnyks pačios. Asmeniniame gyvenime nepraraskite humoro jausmo bei išradingumo.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei norite laimėti, jums reikia kolegų ar bendraminčių paramos. Pasistenkite įtikinti aplinkinius, kad jūsų pasiūlymas vertas dėmesio, juk iškalbos stoka nesiskundžiate. Palankus metas laikytis dietos, tik nepersistenkite.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien puikiai pasirodysite derybose, pokalbiuose su viršininkais ar dėl darbo. Pamatysite, kad ne visada daugiau laimi tie, kurie daugiau dirba. Kartais visgi svarbu laiku pasiūlyti originalių idėjų ar tiesiog gražiai pašnekėti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nepasiduokite emocijoms - galva šiandien geresnis patarėjas nei širdis. Nesumanykite kvailioti. Vakare galite būti primygtinai prašomas atsakyti į seniai jums užduotą klausimą. Nebijokite priimti sprendimo, pasitikėkite sėkme.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūsų pastangos artimiausiu metu ims duoti rezultatų - atsiras progų sėkmingai prekybai, ryšiams su užsieniu ar įsitvirtinimui mokslo, visuomeninio darbo srityse. Dėl smulkių klaidelių nesigraužkite - jos ištaisomos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būkite atviri naujiems sprendimams, iššūkiams. Plėskite pažinčių ratą, ieškokite rėmėjų. Pats metas mokytis derintis prie tų, su kuriais sieja draugystės ar meilės ryšiai. Tikėjimas, pozityvus mąstymas sutvirtins jūsų ryšį, išradingumas praskaidrins kasdienybę.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pasikeitimas informacija ir idėjomis su kitais žmonėmis visuomet labai svarbus, o šiandien - gyvybiškai būtinas. Pasistenkite organizuoti darbus taip, kad būtumėte nesunkiai surandamas ir pasiekiamas. Sėkmė lydės daugumą jūsų sumanymų, ypač po pietų.