Horoskopas balandžio 1 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 1-oji.
Juokų arba melagių diena
Pasaulinė paukščių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras;
rytoj: Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas.

Protingos mintys:
„Sveikata yra tokia pat užkrečiama, kaip ir ligos“ (R. Rolanas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Galite tęsti pradėtus darbus ar drąsiai imtis naujų - žvaigždės jums palankios bet kokiu atveju. Savo planais galite dalintis su vyresnio amžiaus asmenimis, kad išvengtumėte kritikos ir kandžių pastabų. Konservatyvių pažiūrų atstovams jūsų mintys gali atrodyti įžūlios, tačiau laikas parodys, kad jūs buvote teisūs.

Jautis (04.21 – 05.21)

Asmeniniuose reikaluose jums pagelbės įgimtas kantrumas, sugebėjimas eiti į priekį, nekreipiant dėmesio į pasitaikančias kliūtis. Tvirtai ginkite savo poziciją, nesibaimindami būti apšauktais nepataisomais egoistais. Išmintingi žmonės nesileis į ginčus ir pripažins jūsų pranašumą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Būkite ryžtingi, šiandien žvaigždės jums palankios, todėl galite pasiekti didelių laimėjimų. Verta prisiminti, kad jėgos gali išsekti - teisingai sudėliokite prioritetus ir numatykite svarbiausius tikslus. Profesiniai santykiai lengvai gali pereiti į draugiškus - lengvas flirtas gali išsirutulioti į tarnybinį romaną.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galite imtis naujų darbų, projektų, kurie dar neseniai atrodė sunkiai įvykdomi ir kėlė jums daug abejonių. Labai svarbu pasitikėti savo jėgomis - būtent dėl to galite sulaukti įtakingų žmonių paramos, pagalbos, kurią pasiūlys bendradarbiai ir kiti suinteresuoti asmenys.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Liūtams, kurie šiandien išskirtinai rūpinsis asmeninias reikalais, sėkmė būtinai nusišypsos - žvaigždės padės jums pagerinti santykius su savo antrąja puse, arba rasti jūsų sielai artimą žmogų. Liūtams, siekiantiems karjeros aukštumų patartina šiandien apsiginkluoti kantrybe ir ryžtingai judėti tikslo link.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Palanki diena, tačiau jus gali nervinti įvairiausios smulkmenos, kas gali neigiamai paveikti santykius ir bendravimą su aplinkiniais. Stenkitės kontroliuoti savo emocijas ir nedidinti įtampos. Raskite užsiėmimą, kuris pakeltų jums nuotaiką ir padėtų atsikratyti streso.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tam kad išliktumėte aktyvūs, jums reikalingas poilsis, nauji įspūdžiai, aplinkos pakeitimas. Todėl nepraleiskite progos atsipalaiduoti, kur nors išvykti, apsilankyti parodoje ar renginyje, kur galėsite pabendrauti su įdomiais žmonėmis, užmegzti naujas pažintis. Monotoniška veikla vargina ir neigiamai atsiliepia jūsų nuotaikai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Įtampa santykiuose su artimaisias privers apmąstyti savo elgesį ir peržiūrėti principus, kuriais grindžiate savo santykius su aplinkiniais. Teks grįžti prie neišspręstų problemų ir užimti griežtą poziciją, dėl ko susilauksite kritikos. Nuotaiką pakels įdomūs ir neįprasti dalykai, ypatingai praleistas laisvalaikis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tikriausiai rasite būdų, kaip save nudžiuginti ir pasisemti kuo daugiau teigiamų emocijų. Ši diena tinkama kūrybinei veiklai, dideliems susibūrimams, bendravimui su senais ir naujais pažįstamais. Nepamirškite kad tie, kas daug žada, retai ištesi savo pažadus - todėl nepasitikėkite tais, kurie šiandien jums žadės įmanomus ir neįmanomus dalykus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Įgyvendindami savo tikslus galite susidurti su anksčiau nenumatytais sunkumais, tačiau iš kitos pusės - jums gali atsiverti ir naujos galimybės, kuriomis pasinaudoję, galėsite žymiai pagerinti savo gyvenimą. Pasitaikys puiki proga pailsėti, atsikratyti įtampos. Nepalikite nežinioje savo artimųjų - pasidalinkite savo planais ir artimiausiais ketinimais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Atsiras naujų sąjungininkų, pagalbininkų ir rėmėjų. Jūsų idėjos priimtinos ir populiarios, sprendžiant tiek savo, tiek ir svetimas problemas. Gana keistai klostosi santykiai su mylimu žmogumi - jūs numanote tikrąsias priežastis, tačiau nedrįstate imtis jokių veiksmų. Skubėti tikrai neverta, tačiau tokia padėtis ilgainiui gali atsiliepti jūsų savijautai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Asmeninio gyvenimo problemos veikia ir nuotaiką ir savijautą. Pasistenkite bent jau išsiaiškinti susidariusią situaciją ir imkitės reikalingų ir konkrečių veiksmų, siekiant pakreipti įvykius jums palankia tėkme. Neabejokite savo jėgomis ir neignoruokite artimų žmonių patarimų - jie bus vertingi.