Horoskopas balandžio 12 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien griebkite visas pasitaikančias galimybes, tačiau nebūkite agresyvus ir atsisakykite minties "lipti kitiems per galvas". Tikslų geriau siekite nuosaikiais būdais, nesistenkite priešiškai nuteikti aplinkos, svarbu, kad užsitikrintumėte palaikymą iš artimųjų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pirmoje dienos pusėje tikėtinos geros naujienos, jos praskaidrins jums nuotaiką, nors neilgam, nes prieš akis laukia daug nepadarytų darbų ar šiaip neatliktų buitinių darbelių. Nusiraminkite ir nesipiktinkite, jei artimieji atsisakys jums padėti, jie taip pat gali būti pavargę.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien jus gali aplankyti lėtapėdiškumo priepuolis - kad ir ką darytumėte, neskubėkite, nes tiek kūnas, tiek protas gali norėti poilsio. Geriausia veikla būtų - tuščias laiko leidimas ar tiesiog knaisiojimasis mėgstamais niekais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šią dieną galite sutikti žmogų iš savo praeities. Tikėtina, jog susitikimas nebus labai džiuginantis, nes gali būti, kad praeityje su tuo žmogumi nesutarėte, bet pasistenkite apsišarvoti mandagia kantrybe, trumpam užmirškite, kas buvo.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pastaruoju metu jūsų emocijų intensyvumas buvo neįtikėtinas, todėl gali būti, kad jus pradės kankinti pasąmoninės baimės ar šiaip nerimo jausmas. Nepasiduokite jam, pabendraukite su labai gerais draugais ar mylimais žmonėmis, jie padės pasijusti saugiai.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali apimti savikritikos banga, kaltinsite save dėl būtų ir nebūtų dalykų. Pasistenkite mąstyti logiškai - net jei ir padarėte klaidų, tai tiesiog pasimokykite iš jų, bet nesigraužkite. Jei nuolat galvosite apie tai, kas buvo, tai nesusikoncentruosite į tai, kas jūsų laukia.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien galite išgirsti pelnytų pagyrimų - nesikuklinkite, nes tikrai esate to vertas. Savo talentais bei sugebėjimais žavėdamas aplinkinius, mokėkite ir pats savimi pasidžiaugti. Vakarop patariama atsisakyti grandiozinių pasilinksminimo planų, galite jausti ramybės poreikį.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną susitelkite ties kitų žmonių emocijomis - gali būti, kad jūsų paramos bei palaikymo prireiks geram draugui ar giminaičiui. Tačiau stengdamasis padėti, neperimkite neigiamų emocijų, nes tuomet apsunksite ir pervargsite.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų nežabotas temperamentas gali išvesti iš kantrybės kitus žmones - taip ir atsitiks, jei nesilaikysite bent minimalių mandagumo reikalavimų. Nuolat reiškiami kaprizai taip pat neturės teigiamos įtakos jūsų reputacijai, todėl pasistenkite tvardytis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pasiruoškite puikiai dienai - gera nuotaika jus turėtų lydėti nuo pat ryto, todėl nuveikite ką nors ypatingo, pradžiuginkite mylimus žmones ar tiesiog šauniai pasilinksminkite. Šiandien palanku daug judėti, šokti, sportuoti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien gali atrodyti, kad visi reikalai slysta iš rankų, bet susikaupkite ir gerai pagalvokite, kodėl taip jaučiatės. Galbūt kaltas jūsų emocingumas, gal nepakankamai aiškiai žinote, ko siekiate, gal koją kišą kuri nors jūsų asmeninė savybė.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Į jūsų gyvenimą beldžiasi naujas žmogus: galite sutikti asmenį, kuris itin jumis domėsis ir sieks jūsų palankumo. Neatmeskite tiesiamos draugystės rankos, galbūt ateityje mažas simpatijos jausmas išaugs į stiprią ir ilgalaikę meilę.