Horoskopas balandžio 12 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 12-oji.

Tarptautinė aviacijos ir kosmonautikos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alfredas, Galkanta, Galkantas, Galmantas, Galmantė, Julius, Jūratė, Preibutas, Preibutė, Preigilas, Preigilė, Zenonas;
rytoj: Algaudė, Ida, Idalija, Iduna, Liaugaudas, Liaugeda, Liaugedas, Liaugedė, Liauginta, Liaugintas, Liaugintė, Martynas, Mindaugas.

Protingos mintys:
"Būdingiausias išminčiaus bruožas - kantrybė" (H. Ibsenas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną gali tekti daugiau derintis prie kitų, paisyti labiau kitų, nei savo norų. Tačiau tai gali būti pakankamai patogu ir anaiptol nebus nemalonu. Vakare galite sulaukti netikėto svečio, kuris bus įdomus, mielas pašnekovas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tai, ką galite ir turite atlikti šiandieną, jokiu būdu neatidėliokite rytdienai. Šią dieną galite būti ypač darbingi ir produktyvūs. Daugelis veiklų, kurių imsitės, puikiai seksis, tad naudokitės proga.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Galite sulaukti įdomaus viliojančio pasiūlymo, tačiau neskubėkite, prieš jį priimdami gerai pasverkite savo galimybes. Be to, derėtų įvertinti ir kitų šeimos narių poreikius bei paisyti jų interesų. Pernelyg savanaudiški ir nepamatuoti sprendimai gali lemti nemalonias pasekmes.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šią dieną gali tekti patirti įvairių provokacijų, kai kurie žmonės gali tyčia bandyti išmušti jus iš vėžių, erzinti. Ne nuo jų, o nuo jūsų pačių reakcijos priklausys, ar gebėsite išvengti nemalonių situacijų ir emocijų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei planuojate tolimą kelionę, derėtų apsižiūrėti, ar tikrai esate susitvarkę visus reikalingus formalumus. Tolimuose kraštuose gali tekti patirti nemalonumų, susijusių su teisiniais nesklandumais ar su neįprastomis taisyklėmis, kurias gali būti sunku suprasti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali tekti susidurti su kaprizingais ar ypatingai pretenzingais žmonėmis. Kad ir kaip jiems bandytumėte įtikti, priekabės nesibaigs. Tad nevertėtų persistengti ir tiesiog ignoruoti kai kurių užgaidas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Namiškiai galbūt laukia nesulaukia, kada pagaliau rasite laiko pabūti su jais. Palankus metas pramogauti, iškylauti su šeima, išpildyti kai kuriuos seniai duotus pažadus vaikams, galite patirti smagių nuotykių, tuo pačiu gerai pailsėti atsikračius kasdienių minčių apie darbą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Rutina, įkyrėjusi aplinka gali erzinti, galite būti irzlūs, sudirgę. Geriausias būdas išvengti šios nemalonios būsenos - pakeisti aplinką, taip pat geras laikas pasirūpinti savo išvaizda, atsinaujinę, pasigražinę kur kas geriau jausitės ir būsite mielesni aplinkiniams.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šią dieną gali prireikti geležinės valios ir ištvermės, taip pat savitvardos. Kai kurios užduotys ir pareigos gali atrodyti neįveikiamos, tačiau tiesiog neturėsite kito pasirinkimo ir turėsite jas atlikti. Labiau pasitikėkite savimi ir dienos pabaigoje mėgausitės įveiktomis viršukalnėmis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gali užgriūti gausa ūkio, namų ruošos darbų, priversiančių atidėti vėlesniam laikui kai kurias numatytas pramogas, išvykas į svečius. Tačiau tikrai neteks gailėtis, nes tai metas, kuomet galite daug nuveikti pačiu laiku.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galite sulaukti prašymo ar pasiūlymo, kuris gali nuvilti, atrodyti nenuoširdus. Galbūt pajusite bandymų jumis pasinaudoti, manipuliuoti. Galbūt nedrįstate ištarti "ne", tačiau bent diplomatiškai derėtų atsispirti kitų piktnaudžiavimams jūsų gera valia.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šią dieną gali tekti priimti labai nelengvą sprendimą, nuo kurio gali priklausyti ir kitų žmonių ateitis, gerbūvis. Atsainumas ar paviršutiniškumas gali lemti nemalonumus, tad teks spręsti ypač atidžiai ir atsakingai. Bet juk ne pirmą kartą.