Horoskopas balandžio 18 d. (ketvirtadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 18-oji.

Tarptautinė paminklų apsaugos diena
Pasaulinė radijo mėgėjų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara;
rytoj: Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas.

Protingos mintys:
"Šiame pasaulyje svarbiausia ne tai, kur stovime, o kuria kryptimi judame" (O. V. Holmsas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jei nesiseka meilėje, gali sektis piniginiai reikalai. Šis priežodis gali pasitvirtinti, gali kilti nesusipratimų, nesusikalbėjimų su mylimais žmonėmis, tačiau gana netikėtai gali pradėti sektis profesinėje ar verslo srityje. Svarbu, kad šios sėkmės neužtemdytų akių ir proto, labai svarbu išspręsti kilusias bendravimo problemas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną galite būti linkę kai kuriuos dalykus pernelyg sureikšminti, pernelyg jautriai į juos reaguoti, perdėtas idealizmas ir maksimalizmas gali pastūmėti į neviltį, nes realybėje ne viskas klostytis taip, kaip norite ir siekiate. Kasdienybės rūpesčiai gali padėti nusileisti arčiau žemės.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiuo metu derėtų vengti didelių fizinių krūvių ar sportuotumėte, ar imtumėtės fizinių darbų. Kūnas ir organizmas gali būti jautresnis, nei įprastai, gali išryškėti kai kurios silpnosios vietos. Šią dieną svarbu laikytis pusiausvyros ir saiko, kad ir ką bedarytumėte.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei ryte neturite ūpo atlikti kai kurias pareigas, vakarop jų gali susikaupti tiek, kad nepajėgsite visko įveikti. Todėl, kad ir kaip būtų sunku, kai kuriuos neišvengiamus darbus stenkitės atlikti laiku. Labiau pasikliaukite aplinkiniais, jų pagalba gali būti labai svarbi.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šią dieną laukia susitikimas su senu draugu ar kitu svarbiu jūsų gyvenime žmogumi, tai gali būti ir svarbus, ir labai malonus bendravimas, galite gerai atsipalaiduoti, tuo pačiu galbūt sužinoti kai kuriuos atsakymus į kai kuriuos svarbius ilgą laiką varginusius klausimus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Galite patekti į įvairių pagundų, vilionių kupiną aplinką, kuomet gali būti sunku susilaikyti, atsispirti, galite nepajusti, kaip įniksite išlaidauti, galbūt pamiršdami savo galimybių ribas. Šią dieną gali būti sunkiau atsispirti neigiamai aplinkinių įtakai, apsukriųjų pažadams.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Gali tekti patirti nemalonumų darbe, vadovų, kolegų priekaištų, nors galbūt ne viską teks išgirsti tiesiogiai, kai kurią jums skirtą kritiką galbūt sužinosite tik iš atgarsių. Stenkitės nesivelti į intrigas, apkalbas, tačiau kai kurios pastabos gali būti pagrįstos, derėtų į jas atsižvelgti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neužsibrėžkite pernelyg ambicingų, didelių tikslų, juo labiau šią dieną venkite pernelyg daug reikalauti iš kitų. Galite gerai susiplanuoti ir pasiskirstyti darbus laikydamiesi ir tvarkos, ir teisingos pusiausvyros. Šitaip galėsite tikėtis labiau efektyvios veiklos ir kur kas geresnių rezultatų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei gavote antausį, galbūt ne visuomet derėtų rėžti atgal tokiu pačiu būdu, nes rizikuojate įsivelti į beprasmes muštynes. Galbūt yra labiau veiksmingų ir mažiau skausmingų būdų nuginkluoti priešininką? Juolab, kad galbūt laukia nelengva ilga kova, tad svarbu mastyti strategiškai ir numatyti kelis ėjimus į priekį.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kai kurie nereikšmingi mažmožiai, įvykiai ar šalia esantys žmonės, į kuriuos anksčiau net nekreipdavote dėmesio, šį kartą gali tapti itin svarbūs, gali tekti gerokai pakeisti požiūrį į kai kuriuos dalykus, atsisakyti kai kurių išankstinių nuostatų. Galbūt tapsite mažiau kategoriški, nuosaikiau vertinsite kitų poelgius.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galbūt nekyla rankos, trūksta įkvėpimo norint pradėti kai kuriuos naujus projektus ar tęsiant jau pradėtus darbus. Gali pritrūkti kitų žmonių paramos, supratimo, tačiau svarbu nesiremti vien blogais pavyzdžiais. Šią dieną daug kas priklausys nuo to, ar gebėsite pozityviai nusiteikti, įveikdami neigiamas aplinkinių ir savo emocijas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tai, kas tiko vakar, gali visai netikti šiandieną, gali būti svarbu prisitaikyti prie pakitusių aplinkybių ar aplinkos, nuo jūsų lankstumo tiesiogiai gali priklausyti ir jūsų pasiekimai šią dieną. Šiuo metu galite būti labiau imlūs naujoms žinioms, palankus metas skaityti, gilintis, mokytis.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.