Horoskopas balandžio 2 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 2-oji.
Tarptautinė vaikiškos knygos diena
Pasaulinė autizmo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas;
rytoj: Kristijonas, Ričardas, Rikardas, Saudarga, Saudargas, Saudargė, Saudravas, Saudravė, Saugailas, Saugailė, Vytenė, Vytenis.

Protingos mintys:
„Kai areną palieka herojai, į ją įžengia klounai“ (H. Heinė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nepatartina skubėti. Šiandien daug galite nuveikti, jei būsite pastovūs ir nekaitaliosite savo planų, susižavėję naujomis idėjomis. Be abejo, aplinkui vyksta daug įdomaus, tačiau jūs nepajudėsite iš vietos, kol neįsitikinsite pasirinkto reikalo nauda ir svarbumu.

Jautis (04.21 – 05.21)

Susikaupkite rimtiems darbams, tačiau greito atlygio nesitikėkite. Finansinė situacija nėra palanki - tikėtinos nenumatytos išlaidos. Verčiau neskolinkite pinigų ir patys neįsipareigokite kitiems. Būkite dėmesingi artimųjų poreikiams - jiems reikalinga jūsų pagalba ir palaikymas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Sugebėjimas sudaryti gerą įspūdį padės tiems, kas šiandien dalyvaus svarbiuose susitikimuose ir pasitarimuose. Jūsų argumentai bus išgirsti, o savo sąjungininkų gretose pamatysite ir buvusius priešininkus. Jūsų pagalbos prireiks geram draugui ar kolegai - pasistenkite kuo objektyviau įvertinti esamą situaciją.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Konservatyviųjų Vėžių šiandien laukia malonios staigmenos ir džiugūs įvykiai - paaiškės daug svarbių dalykų, liečiančių jūsų ateitį. Tinkama diena neformaliam bendravimui, poilsiui. Atidėkite neskubius reikalus ir užsiimkite jums malonia veikla.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jus aplankys naujos idėjos, tačiau jų įgyvendinimas pareikalaus ne tik didelių pastangų, bet ir nemenkų išlaidų. Nesidžiaukite radę lengvą kelią - gerai apsvarstykite visas galimybes ir pasirinkite tai, kas jums atrodo geriausia. Labai svarbu išsaugoti gerus santykius su senais ir patikimais bičiuliais ir partneriais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Atsiveria naujos profesinio tobulėjimo perspektyvos. Galite pradėti naujų darbų paieškas ar svarstyti nuosavo verslo galimybes. Svarbiausia - neskubėkite investuoti, nes galite suklysti, susižavėję gana abejotinu projektu. Šiandien jūs linkę už viską atleisti kitiems ir nepastebėti savų klaidų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Puikiai susidorosite su visomis profesinėmis užduotimis. Aktyvus dalyvavimas svarbiuose pasitarimuose ir derybose garantuos įtakingų asmenų paramą. Gausite gerų pasiūlymų ar sudarysite naudingą sandėrį. Draugai nusiteikę nustebinti jus dėmesiu ir begaliniu rūpesčiu, kuris ne visada džiugina...

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galimi sunkumai santykiuose su giminaičiais - jums reikės laiko iškilusių problemų įvardijimui ir sprendimui. Būkite kantrūs ir pasistenkite ramiai įvertinti susidariusią situaciją. Tikėtina, kad netikėtu vizitu nustebins senų laikų bičiuliai, išgirstos naujienos jus nudžiugins ir suteiks peno apmąstymams.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Įdomi diena. Žvaigždės jums paruošė nemažai išbandymų, tačiau suteikė progą tapti nugalėtojais bet kurioje situacijoje. Pasitikėkite išmintingų žmonių patarimais, o ne impulsyviai kilusiais norais. Pasitikėjimą pelnyti padės sugebėjimas kontroliuoti savo jausmus ir emocijas, rasti išeitis iš kebliausių situacijų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Puiki diena darbui - tiesiog galima jums pavydėti: su tokiu veržlumu nugalėsite visas įmanomas kliūtis. Tam turite sąjungininkų, kuriais galite pasikliauti sunkiomis akimirkomis, ir bendraminčių, iš kurių galite tikėtis protingų patarimų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ši diena bus kupina įvykių, jūs ne tik šauniai darbuositės, bet ir puikiai pailsėsite. Atsiras naujų interesų, pomėgių. Kūrybiškas asmenybes atakuos originalios idėjos. Abejojančių laukia susitikimas su žmogumi, padėsiančiu pasirinkti teisingą kryptį.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gera diena ramiai veiklai. Galite užsiimti gerai žinomų ir suprantamų problemų sprendimu. Šiandien jums reikalinga ne tik pagalba, bet ir nuoširdus jūsų sprendimų palaikymas ir supratimas. Ramiai reaguokite į kritiką savo adresu ir neskubėkite ko nors keisti vien dėl to, kad kažkam nepatiko jūsų elgesys.