Horoskopas balandžio 20 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 20-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis;
rytoj: Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas;
poryt: Danutė, Jurga, Leonidas, Novaidas, Novaidė, Novaldas, Novaldė, Sotera, Soteras, Visgailas, Visgailė, Visgauda, Visgaudas, Visgeda, Visgedas, Visgirda, Visgirdas.

Protingos mintys:
"Nepasitikėk žmogumi, kuris švaistosi pagyrimais" (Japonų išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Avinams šiandien patartina nesiimti spręsti visų klausimų vienam pačiam - pasitarkite su kolegomis, draugais, artimais žmonėmis. Jei vakarop pasijusite nuvargęs, ramia sąžine atidėkite neskubius darbus kitai dienai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučiai šiandien bus karingai nusiteikę - vargas tiems, kas panorės veltis su jumis į ginčą. Valdykitės, kad po mūšio neliktumėte visiškai vienas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nebūkite toks griežtas kitiems ir, svarbiausia - sau pačiam, su noru dirbami darbai greičiau ir sėkmingiau padaromi. Jei jaučiate įkvėpimo stygių ar nuovargį, padarykite trumpą pertraukėlę ir nuveikite ką malonaus. Palanki diena teisininkams.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien nepamirškite, kad žvirbliu išskridęs žodis sugrįžta jaučiu. Apgalvokite kiekvieną savo žodį, kad neįsiveltumėte į beprasmį ginčą ir nesusigadintumėt santykių su kolega ar draugu. Finansininkams seksis nedideli projektai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Liūtai šiandien gali tikėtis visokeriopos sėkmės - jei reikės patarimo, gausite itin vertingą, jei imsitės naujo darbo - galite tikėtis itin gerų rezultatų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Neužbėkite įvykiams už akių, viskam savas laikas, kartais protingiau truputį palaukti, o ne daužyti galvą į sieną. Jei šiandien jums pasisekė, džiaukitės, tik nesipūskite, jei nepasisekė - nepulkite į neviltį, situacija turėtų greitai pasikeisti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien valdykite emocijas, kad iš pat ryto nesusibartumėte su sutuoktiniu ir nesugadintumėte jam ir sau nuotaikos visai dienai. Jei visgi apsipykote - nekaupkite nuoskaudų, atvėskite ir atvirai pasikalbėkite.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jaučiatės tarsi krūmas, kurį peša visos ožkos. Na, jei iš tiesų esate išnaudojamas, metas pasipriešinti. Tik gerai pamąstykite - gal kalta tik jūsų prasta nuotaika?

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tiesiog tęskite praėjusią savaitę pradėtus darbus. Kruopščiai atrinkite informaciją. Iš krūvos nereikšmingų dalykų atrinkite tai, kas iš tiesų svarbu ir aktualu.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Didžiąją dienos dalį tikriausiai teks spręsti kitų žmonių problemas - gal viršininko, gal kolegų, gal giminaičių. Bet kuriuo atveju materialinės naudos nesitikėkite - geriausiu atveju sulauksite dėkingumo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vandenių laukia gana lengva ir maloni diena. Rimta veikla savęs nevarginkite. Jei ko rimto imsitės, galiausiai pasirodys, kad to arba nebereikia, arba kažkas kitas tai jau atliko.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pirmoje dienos pusėje laukia svarbus pasitarimas, konferencija, derybos ar šiaip rimtas pokalbis. Venkite nutylėjimų, saugokitės intrigų. Antroje dienos pusėje geriau apskritai nusišalinti nuo aktyvios veiklos.