Horoskopas balandžio 24 d. (trečiadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 24-oji.

Tarptautinė jaunimo solidarumo diena
DNR diena
Šuns diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Egbertas, Ervina, Ervinas, Fida, Fidelija, Fidelis, Fidentas, Fidė, Gražvyda, Gražvydas, Kantmina, Kantminas, Kantminė, Kantrimas, Kantrimė, Kantvainas, Kantvainė, Viltrūda;
rytoj: Morkus, Oskaras, Tolys, Tolmantas, Tolmantė, Vygandas, Žadgailas, Žadgailė, Žadmantas, Žadmantė, Žadmina, Žadminas, Žadminė.

Protingos mintys:
"Kai tik kas nors mene pradeda dirbti dėl pinigų, sudie, viltie, sukurti gerą kūrinį" (S. Batleris).

Avinas (03.21 – 04.20)

Būkite lankstūs ir diplomatiški, taip išvengsite kai kurių nemalonių situacijų ir galėsite pasiekti geresnių rezultatų. Šiuo metu pernelyg tiesmukas kalbėjimas ar veikimas gali būti labiau žalingas nei naudingas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Galite sulaukti svarbios žinios, kuri gali iš esmės pakreipti kai kurių įvykių eigą, taip pat ir jūsų požiūrį į kai kuriuos partnerius, žmones, kuriais pasitikėjote. Bus svarbu išlaukti ir išlaviruoti nelengvoje situacijoje, daug ką lems kantrybė ir šaltas protas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei esate numatę svarbių darbų, ketinate imtis naujų stambių ir sudėtingų projektų, derėtų įsitikinti, ar tikrai esate tinkamai tam pasiruošę. Menka žiopla klaida ar nepastebėta smulkmena gali sujaukti pačius geriausius planus ir ketinimus. Šią dieną taip pat svarbu užbaigti pradėtus darbus, neatidėliojant vėlesniam laikui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jūsų nusiteikimas ir savijauta šią dieną gali labai priklausyti nuo jus supančių žmonių, vertėtų stengtis būti šalia tų, kurių paramą jaučiate ir kuriais pasitikite. Venkite pataikaujančiųjų ar besižarstančių pažadais, pastarųjų veikimas iš tiesų gali būti nukreiptas prieš jus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kai kuriose situacijose gali tekti perimti iniciatyvą, didžiausia atsakomybės našta gali gulti būtent ant jūsų pečių. Gali būti sunkiau valdyti su finansais susijusius reikalus, gali atsirasti nenumatytų aplinkybių, kurias bus sudėtinga kontroliuoti. Pasikliaukite ne tik savo, bet ir šalia esančiųjų žiniomis ar įžvalgomis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Kontrastų laikas, kuomet ramų ryto laiką gali netrukus pakeisti įtampų kupinas vakaro lėkimas. Gali tekti greitai suktis, žaibiškai reaguoti į besikeičiančius įvykius, daug bendrauti su įvairiais žmonėmis, nuo kurių spartos bei reakcijos taip pat daug kas priklausys.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šią dieną svarbu neatstumti kai kurių mylimo žmogaus sumanymų, net jei iš pirmo žvilgsnio jie atrodytų nerealūs ir visiškai nepriimtini. Į kai kuriuos dalykus vertėtų išmokti žvelgti iš šalies, kitu kampu, tuomet galbūt bus lengviau suprasti ir jums brangų žmogų, jo poreikius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Visa jūsų šios dienos darbotvarkė šiandieną gali verstis aukštyn kojom, tad nevertėtų persistengti planuojant ir dėliojat laikus. Gali tekti atidėti kai kuriuos svarbius susitikimus ar darbus, idant galėtumėt įveikti netikėtai iškilusias kliūtis. Bus svarbu apsispręsti, kokie tikslai jums šiuo metu patys svarbiausi ir koncentruoti visą dėmesį į juos.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šią dieną nemaža rizika prašauti pro šalį viešai vertinant, įsiveliant į rimtas dalykines diskusijas. Neskubėkite pasikliauti jums patarimus dalinančiaisiais, būtent jų, o ne jūsų klaidos gali užtraukti jums gėdą. Bus svarbu vadovautis savo protu, atsispiriant peršamai kitų išminčiai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiuo metu jus gali būti sunku sustabdyti, aiškiai žinote ko norite ir kryptingai to siekiate. Ypatingai palankus metas profesinės veiklos srityse, norint kopti karjeros laiptais, galite sulaukti palankių vadovų vertinimų, bendradarbių geresnio pripažinimo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali tekti iš naujo permastyti kai kuriuos anksčiau priimtus sprendimus, gali apnikti abejonės, kurias dar labiau kurstys kai kurios aiškėjančios naujos aplinkybės. Bus svarbu imtis savo veiksmų analizės ir savikritiškų vertinimų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nemeskit kelio dėl takelio, nors pagundų tai padaryti bus labai daug. Šiandieną žūtbūt turite atlikti kai kurias pareigas, nors atsiras žmonių primygtinai teigiančių, jog būtina imtis kitų kur kas svarbesnių darbų. Gerai pasverkite savo galimybes ir neskubėkite priimti sprendimų, kai kurių klausimų šią dieną galite tiesiog nespėti išspręsti.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.