Horoskopas balandžio 25 d. (ketvirtadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 25-oji.

Daržų diena, šv. Morkus
Pasaulinė pingvinų diena
Pasaulinė maliarijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Morkus, Oskaras, Tolys, Tolmantas, Tolmantė, Vygandas, Žadgailas, Žadgailė, Žadmantas, Žadmantė, Žadmina, Žadminas, Žadminė;
rytoj: Dargailė, Gailenė, Gailenis, Klaudija, Klaudijus, Marcelinas, Sandinga, Sandingas, Selma, Selmas.

Protingos mintys:
"Bailys - pavojingiausias žmogus, jo labiausiai verta bijoti" (L. Bernė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Darbiniai reikalai ir rūpesčiai gali pozityviai išblaškyti besikaupiantį nerimą ar prastą nuotaiką. Šią dieną darbų našta gali būti labai didžiulė, tačiau kartu tai puikus būdas atsikratyti kai kurių slogių minčių. Vakaras itin palankus bendravimui su šeima, gali labai puikiai pavykti užglaistyti kai kuriuos įsisenėjusius nesutarimus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Neatstumkite tų, kurie šiandieną prašys jūsų pagalbos. Jei patys negalite padėti, galbūt galite patarti, kur ieškoti geresnės pagalbos. Gali būti, jog artimiausiu metu ir patiems prireiks kitų paramos, tad neignoruokite šalia esančiųjų. Jei liksite abejingi, netrukus patys galite sulaukti atpildo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gali tekti patirti nenumatytų išlaidų, gali tekti šalinti gedimus, imtis netikėtų remontų. Gali tekti ir skolintis, šiuo atveju bus svarbu, ar laikysitės savo pačių pažadų ir ar gebėsite laiku grąžinti skolas. Branginkite pasitikėjimą, galbūt kurį laiką derėtų laikytis tam tikro santūrumo ir kuklumo, atsisakyti kai kurių malonumų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Labai palankus metas imtis įvairių naujovių, modernizuoti savo įmonės veiklą, diegti naujus vadybos ar gamybos metodus. Šiuo atveju nederėtų dvejoti ir permainų imtis drąsiai, ryžtingai, kitu atveju jos gali būti sunkiau įgyvendinamos ir mažiau efektyvios.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šią dieną derėtų vengti veltis į svetimus reikalus, nesiimkite ir nebandykite spręsti kitų ginčų, aiškintis teisybę, su kuria jūs tiesiogiai niekaip nesusiję. Įsikišimas gali lemti ir nesusipratimų, ir nemalonumų. Galbūt pamiršote, bet namuose turite pakankamai savų rūpesčių, kuriuos derėtų neatidėliotinai spręsti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Bus svarbu atsispirti apatijai, tingumui, nors kai kurios veiklos atrodys ypatingai nuobodžios ar net beprasmės. Tiesiog privalote atlikti savo pareigas, kitaip galite užsitraukti kitų nemalonę arba gali tekti aiškintis. Puiki proga užsiimti savo mėgiama veikla gali pasitaikyti vakarop, tuomet turėsite pakankamai laiko savo malonumams.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Kad ir kaip nenorėtumėt, gali tekti imtis kai kurių kompromisų, laukia nelengvi pasirinkimai, tai gali būti ir jūsų atsparumo įvairioms pagundoms ar neigiamoms įtakoms metas. Šiuo metu derėtų vengti vartoti svaigiuosius gėrimus, nors kai kas galbūt sąmoningai juos primygtinai siūlys.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną turėtų puikiai sektis ir darbe, ir namuose. Tai darnaus sutarimo ir gero visapusiško supratimo metas. Būsite išklausyti ir išgirsti, galite sėkmingai įrodyti savo tiesas, argumentai bus logiški, pagrįsti ir įtikinami. Geras susikalbėjimas gali padėti išspręsti kai kurias įsisenėjusias problemas, o šeimoje atsikratyti varginusių nesutarimų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Galite sulaukti įdomių pasiūlymų, šią dieną gali neblogai sektis verslo reikalai, įvairios derybos, palankus metas spręsti ir teisines, finansines problemas, gali pavykti geresnėmis sąlygomis pasirašyti svarbias sutartis. Tačiau taip pat svarbu mokėti laikyti liežuvį už dantų ir saugoti kai kurias subtilias paslaptis. Pernelyg atsipalaidavę galite skaudžiai nudegti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Venkite staigių judesių, taip pat ir staigių sprendimų. Tai laikas, kuomet derėtų vengti impulsyvių, spontaniškų veiksmų ir daug ką daryti gerai pasiruošus, apgalvojus, ramiai ir neskubant. Įvairios improvizacijos taip pat gali nepadėti, o priešingai virsti klaidomis. Tad judėkite jau žinomu ir seniai patikrintu keliu.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Bereikalingo streso, nemalonių įtampų gali padėti išvengti jumoro jausmas. Kai kurie netikėtai užgriuvę rūpesčiai ar iškilę konfliktai tikrai nėra tokie svarbūs, kaip esate linkę juos vertinti. Tie, kurie spendžia jums spąstus norėtų matyti jūsų rūškaną veidą, nesuteikite jiems to malonumo ir švytėkite gera nuotaika.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Niekas neginčija, jog esate protingi ir išmintingi, tačiau kartais vertėtų įsiklausyti ir į kitų nuomones. Be to, nuomonių aplinkui gali būti labai daug ir įvairių, tad šiuo atveju gali tekti protingai pasirinkti. Neskubėkite vertinti kitų veiksmų, šiuo laiku labai daug kas priklausys ir nuo jūsų laikysenos bei santykio su aplinkiniais.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.